30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wstępne wyniki WWE: zwycięzcy, wyniki, reakcje i najważniejsze wydarzenia z 4 lipca | Raport dotyczący jajników

Wstępne wyniki WWE: zwycięzcy, wyniki, reakcje i najważniejsze wydarzenia z 4 lipca | Raport dotyczący jajników

0 z 8

  Witamy w reportażu Bleacher Report i podsumowaniu WWE Raw 4 lipca.

  Sobotni program pay-per-view Money in the Bank miał kilka różnych wyników, które zmieniły nieco krajobraz WWE.

  Nie tylko Theory i Liv Morgan wygrały swoje mecze MITB, ale Morgan faktycznie tej samej nocy otrzymał zapłatę za pokonanie Rondy Rousey i wygranie SmackDown Women’s Championship.

  Zanim Theory zdołał odebrać swoją torbę, Bobby Lashley pokonał go o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych. Dwójka z Raw poradziła sobie ze wszystkimi opadami PPV, gdy rozpoczęła się nagromadzenie SummerSlam.

  Przyjrzyjmy się, co wydarzyło się podczas poniedziałkowego pokazu.

1 z 8

  Raw rozpoczął się, gdy Lashley wyszedł z nowym United States Championship. Tłum zaczął skandować jego imię, gdy próbował mówić, i wydawał się być trochę poruszony, zanim zaczął mówić o Dniu Niepodległości.

  Nie minęło dużo czasu, zanim Teoria wyszła i pochwaliła się, że został Panem Pieniądzem w banku i jak pokonał szanse na wygraną. Miał nawet czelność porównywać się do Toma Brady’ego i Michaela Jordana.

  Teoria mówi, że chce odzyskać swój tytuł w USA, zanim wygra Niekwestionowane Mistrzostwa Świata na SummerSlam, więc w zasadzie wcześnie reklamuje swoje pieniądze, a przynajmniej drażni się z nimi. Teoria zaatakowała Lashleya torbą, ale Lashley wyzdrowiał i wysłał go poza ring, aby dokończył część.

  To było odpowiednie i pomogło obu mężczyznom zbudować rodzaj ciepła, którego potrzebują w tej chwili.

  Klasa: c


  Najważniejsze i notatki

 • Lashley powiedział, że nikt w żadnym dziale ani w żadnym awansie nie był zabawnym ukłonem w stronę Zakazanych Drzwi, ale ostatecznie nic to nie znaczy, ponieważ WWE nigdy nie otworzy tych drzwi.
 • Gdyby Theory próbował porównać się do MJ w Chicago, nie wyszedłby z Illinois.
 • Wygląda na to, że Kevin Patrick dołączył do stołu komentarzy, przynajmniej w tym tygodniu. Jimmy’ego Smitha nie było przy stole, ale Corey Graves i Byron Saxton byli.

2 z 8

  Zanim Ray i Dominic Mysterio rozpoczęli walkę z Finnem Balorem i Damianem Reverendem, Doomsday zaatakował drużynę Mysteriusa, uzyskując wczesną przewagę.

  Chociaż Ray i Dom byli w stanie powrócić na koniec meczu, Priest i Balor zdominowali akcję.

  Brzmi to jak losowy mecz tagów i taki był, ale ruch tam iz powrotem był nieco bardziej zabawny niż wiele pojedynków, zwłaszcza że zakończył się słynną sztuczką Eddiego Guerrero z krzesłem.

  Podczas gdy Balor przygotowywał się do uderzenia Raya na krześle, podczas gdy wielebny rozpraszał sędziego, Ray upadł na dywan i zachowywał się tak, jakby był już ranny. Referencja odwróciła się, aby to zobaczyć i wezwała do dyskwalifikacji.

  Końcówki DQ zwykle buczą od fanów, ale Rey, wyjmując stronę z playbooka w Latino Heat, wywołał wielki huk od tłumu.

  Zwycięzcy: tajemnica

  Klasa: B


  Najważniejsze i notatki

 • Nowy sprzęt Balora zdecydowanie wpisuje się w estetykę zestawu, ale znajdą się też fani, którym skórzane spodnie nie spodobają się.
 • Pozycja siedzenia nie była jedynym odniesieniem do Guerrero w tym meczu. Miło widzieć Raya gotowego uhonorować prawdziwego ojca Doma.
 • Czy musimy doprecyzować, że ostatnie zdanie było żartem?
READ  Ujawniono nowy garnitur Spider-Mana „Fortnite X Marvel: Zero War”

3 z 8

  Feud pomiędzy The Miz i AJ Styles kontynuował w tym tygodniu pojedynek singlowy. W tej historii nie ma tytułu ani potencjalnego tytułu. Po prostu się nie lubią i chcą walczyć. To prosty, ale skuteczny sposób na zbudowanie biegacza.

  A-Lister przejął kontrolę po początkowej wymianie, ale nie trzeba było The Phenomenal One, by wyprowadzić cios Pele znikąd.

  Chociaż Styles mógł mieć nieco większą kontrolę nad tempem, był to bardzo konkurencyjny mecz. Obaj panowie byli bliscy wygranej kilka razy i wykorzystali każdy charakterystyczny ruch w swoim repertuarze.

  Styles zdołał zapewnić czyste zwycięstwo dzięki masywnemu przedramieniu, ale jest to mało prawdopodobne, aby był to koniec ich historii. Kiedy świętował swoje zwycięstwo, Styles został zaatakowany od tyłu przez Ciampę. Miz oddał ostatni strzał, kiedy trafił The Phenomenal One w Finale Miażdżącej Czaszki.

  zwycięzca: AJ. Style

  Klasa: B


  Najważniejsze i notatki

 • Pamiętasz, jak Styles wyszczerbił zęby Miza w jednym z jego pierwszych meczów w WWE po debiucie w Royal Rumble w 2016 roku.
 • Przed meczem widzieliśmy, jak Street Earnings organizuje imprezę z okazji 4 lipca. Pojawili się Chad Gable i Otis i kpili z nich za utratę pieniędzy w banku.
 • Widzieliśmy także atak za kulisami Doomsdaya na Mysterios. Ksiądz wyglądał, jakby chciał zdjąć maskę Rayowi, ale urzędnicy go wyrzucili.
 • Ciampa, którą znaliśmy w NXT, nigdy nie współpracowałby z The Miz, nawet na piętach.

4 z 8

  Liv Morgan pojawiła się na ringu, aby świętować nie tylko wygraną w MITB Women’s Match i tytuł SmackDown Women’s, ale też nie była sama na długo. Natalia wyszła i wydawało się, że chce pierwszego strzału. Pojawiła się Carmella i powiedziała, że ​​powinna iść na SmackDown i wyjechać z poniedziałku do szatni Raw.

  Po wybuchu bójki na ratunek wyszła Bianca Belair. To spowodowało, że Adam Pearce pociągnął Teddy’ego Longa i zarezerwował mecz tag teamowy, który rozpoczął się w przerwie.

  Po długiej grze pełnej emocji Morgan zdołała zdobyć przypinkę dla swojego zespołu. O tym meczu nie będzie się dużo mówiło, ale było fajnie i dało kobietom mnóstwo czasu na pracę.

  Zwycięzcy: Liv Morgan i Bianca Belair

  Klasa: c +


  Najważniejsze i notatki

 • Musisz się zastanowić, czy Mila i Nati celowo koordynowały swój sprzęt, ponieważ wiedzieli, że będą razem w tym meczu.
 • Natalya wydaje się wahać, kiedy uderza w żyłkę pralki podczas wirowania, więc nie zawsze wygląda to tak gładko. Naprawdę musi włożyć w to swój ciężar, żeby wyglądało to na ruch jej ojca.
 • Morgan nadal się poprawia. Widać zauważalną poprawę w sposobie poruszania się po ringu przez ostatnie sześć miesięcy. Oczywiście spędza dużo czasu na treningach, pracuje nad coraz lepszymi i to się opłaciło.
READ  Księżna Kate po raz pierwszy od czasu operacji brzucha pojawiła się publicznie

5 z 8

  Podczas imprezy z okazji 4 lipca Ezekiel przypadkowo spryskał keczupem wszystkie serwetki, które Rollins nosił jako koszulę, co spowodowało mecz.

  Powód tego meczu był trochę głupi, ale sam mecz był całkiem niezły. Rollins jest jednym z najlepszych graczy w grze, więc nikogo nie zdziwi, gdy usłyszy, że wykonał świetną robotę.

  To, co może niektórych zaszokować, to sposób, w jaki Zeke dotrzymał kroku Rollinsowi i mógł w rezultacie stworzyć jeden z najlepszych meczów w swojej karierze. To nie był mecz najlepszego kandydata roku, ale można go zapamiętać tylko jako najsilniejszego zawodnika w tym odcinku.

  Po tym, jak Ezekiel zbliżył się kilka razy, Rollins przypiął go The Stomp, aby zdobyć pinezkę.

  zwycięzca: Seth Rollins

  Klasa: a-


  Najważniejsze i notatki

 • Koszula, którą Rollins miał na sobie na imprezę, wydawała się dobrze oddychać, ale mogła też być niewygodna.
 • Wybranie Rollinsa przez Zeke’a nad głową, by zadać cios w prasie, było imponującym pokazem siły. Wydawało mu się, że było to dla niego zbyt łatwe.
 • Uderzenie wirującej siły, które uderzyło Ezechiela, wyglądało na czyste.
 • RKO Riddle’a nie wygląda dobrze. Zawsze uderza go, kiedy musi, ale jest mnóstwo innych ludzi, którzy mogą zrobić lepsze cięcie niż on. Morderstwo to ktoś, kto może być tak dobry jak Randy Orton, kiedy go uderzy.

6 z 8

  Theory połączyło siły z Alpha Academy, aby zmierzyć się z Lashleyem i The Street Profit w sześcioosobowym meczu deblowym. Chociaż widzieliśmy już, jak wszyscy ci faceci rywalizują wcześniej, ta konkretna mieszanka Superstars nie jest taka, jaką widzieliśmy często, więc była to miła zmiana tempa.

  Ten mecz miał zwykłe ustawienie dla rozgrywek sześcioosobowych. Obcasy zdominowały większość akcji, podczas gdy twarze dzieci wracały od czasu do czasu, zanim obcasy ponownie przejęły kontrolę.

  Wygląda na to, że ostatnio nie widzieliśmy Otisa na ringu, więc wspaniale było przypomnieć sobie, jakim jest sportowcem. Jak na mężczyznę jego wzrostu, jest bardzo zróżnicowany.

  Lashley nie brał udziału w grze, dopóki nie dostał gorącej karty od Forda i nie zaczął sprzątać domu. Lashley zdołał wybić Gable’a włócznią, aby zdobyć przypinkę dla swojej drużyny.

  To był solidny występ sześciu mężczyzn, o których już wiadomo było, że mogą na nich liczyć. Wygląda na to, że Lashley i Zyski bardzo dobrze ze sobą współpracują.

  Zwycięzcy: Bobby Lashley i The Street Proits

  Klasa: B


  Najważniejsze i notatki

 • Dawkins wykonujący salto nad głową i lądowanie na nogach wyglądał imponująco w swoich ostatnich dwóch meczach, więc prawdopodobnie będzie trafiał w to miejsce, w które regularnie trafia.
 • Był zabawny moment, kiedy Ford wyrzucił Gable’a z toru, a potem zdał sobie sprawę, że jest zbyt blisko swojego zakrętu i jest z powrotem na środku toru. To ostatecznie stało się gorącym tagiem The All Mighty.
 • Sposób, w jaki Dawkins skrytykował teorię za wysyłanie go do stołu reklamowego, brzmiał niesamowicie.
 • Lashley robi okrążenie po swojej włóczni to miły akcent. Nie zawsze wydaje się, że mocno je uderza, ale jest to dla niego miły sposób, by stanąć na nogi i uczynić ten ruch wyjątkowym dla niego.
READ  Zawodnik „Masked Singer”, David Archuleta, ujawnia swoje obawy dotyczące zdrowia w emocjonującym finale

7 z 8

  R-Truth przybył na ring przebrany za Wuja Sama i rozmawiał przez chwilę, zanim Gunther i Ludwig skonfrontowali się z nim.

  Intercontinental Champion Truth zmagał się, wciąż mając na sobie mundur. Mecz zakończył się po około dwóch minutach i zakończył się pobiciem Gunthera Boerbomb o zwycięstwo. Nie było w tym wiele, więc nie ma wiele do powiedzenia na ten temat.

  zwycięzca: Gunther

  Klasa: dr


  Najważniejsze i notatki

 • Byłoby lepiej, gdyby R-Truth zarobił dużo pieniędzy, ponieważ robi dosłownie wszystko, o co prosi go WWE. To definicja lojalnego pracownika.
 • Ludwig musi więcej siłować się. Jest całkiem dobry, a samo bycie przyjacielem Gunthera nie jest dla niego wystarczająco dobre.

8 z 8

  W głównym wydarzeniu programu w tym tygodniu Asuka i Becky Lynch chciały zakończyć swój feud meczem No Holds Barred. Gdy tylko Lynch dotarła na ring, złapała stół i odłożyła go, gdy serial zaczął się psuć.

  Ta walka trwa już od tygodni, ale za każdym razem, gdy się spotykają, układają świetny mecz. Trudno w tym przypadku narzekać na powtarzanie się, bo każde spotkanie było inne.

  Używali stołów, krzeseł, kuwet i wszystkiego, co znaleźli, aby się nawzajem ukarać. Po długiej walce Lynch rzucił Asukę przez stół Super Manhandle Slam.

  To był świetny sposób na zamknięcie show. Tłum był tego częścią, a Superstars robili wszystko, co w ich mocy, aby fani zostali odesłani do domu szczęśliwi. W tym tygodniu Raw był łatwiejszy niż zwykle, a głównym powodem był główny event.

  zwycięzca: Becky Lynch

  Klasa: b +


  Najważniejsze i notatki

 • Big Time Becks chwycił stół i zestaw krzeseł, zanim Asuka natychmiast wkroczyła, aby nadać ton do końca meczu.
 • Asuka ma trochę popu, kiedy uderza ludzi. Wydaje się, że niektórzy zapaśnicy zadają ciosy. Asuka przez większość czasu nie ma tego problemu.
 • Asuka uderzała Lyncha rakietowym kopnięciem, kiedy niosła na głowie kosz na śmieci. Sprawili, że wyglądało to tak dobrze.