20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

World of Warcraft: Bardzo dobra (prawie) jazda na smokach

World of Warcraft: Bardzo dobra (prawie) jazda na smokach

Świat Warcrafta: Smocze stado Natychmiast uderzające dzięki otwartym widokom Smoczych Wysp. To bardzo otwarte rozszerzenie, a gracz niemal natychmiast otrzymuje nową jazdę z zestawem skrzydeł, dzięki nowej funkcji smoczej jazdy. Gracz ma do pokonania smoki i prymitywy do pokonania, a wyspy to duże miejsce, więc gracz otrzymuje własnego smoka. To świetna funkcja. Świetnie się bawiłem latając, nawet bez przechodzenia przez wszystkie smocze kody i wyrównywania pyska smoka i siodła.

Latanie zawsze było dużą częścią mojego życia Świat Warcrafta Od wprowadzenia w r Płonący krucyfiks Rozszerzenie, ale zawsze jest trzymane z dala od gracza, dopóki nie zaoszczędzi wystarczającej ilości złota lub nie uzyska wystarczającej przychylności z reputacją dnia. Lot Smoka Daje ci klucze dopiero po postawieniu stopy na Smoczych Wyspach, co jest bardzo mocną stroną na korzyść nowej ekspansji. Wyspy są zaprojektowane specjalnie do latania, a w oszałamiającym krajobrazie znajdują się niesamowite pionowe klify i chłodne krople.

Jeśli już, to może to być jazda na smoku bardzo Dobrze. Powrót do Azeroth i ponowne odwiedzenie starożytnych regionów, takich jak Gilneas, przypomina zanurzenie się w melasie. To tylko obiektywna obniżka, jak przejście z samochodu na monocykl. Źle się też czuję z perspektywą przejęcia wszystkich filarów w moich stajniach i zamknięcia ich na zawsze na rzecz mojego nowego, lepszego smoka. Znowu zaprzyjaźniłem się ze szlachetną klaczą światła korpus, stworzenie pobłogosławione celem tak świętym, że mogło wzbić się w niebo kopytami z czystego złota. Ale jazda na nim jest jak osioł, więc jeśli mnie to obchodzi, mógłby trafić do fabryki kleju.

Podczas gdy jazda na smoku jest zabawna, martwię się również o to, jak ta funkcja się zestarzeje. Mimo że to dopiero początek, w przeszłości widzieliśmy zabawne systemy gier, takie jak korpusBroń Artefaktu Artefaktu pojawia się w rozszerzeniu, otrzymuje dwie kolejne aktualizacje w trakcie cyklu aktualizacji dodatku, a następnie znika w samą porę, aby pojawił się kolejny nowy Zakon Rewolucyjny.

READ  Jak całkowita sprzedaż części Tesli w USA wróciła online na Ukrainie

Na razie nie spieszę się i wącham róże na Smoczych Wyspach. Fajnie jest też majstrować przy różnych dostosowaniach smoków, wybierać między dziwacznym małym facetem z zabawnymi rogami a bardziej szlachetnym i szanowanym smokiem, który będzie mnie nosił w moich wszystkich ważnych obowiązkach dyplomatycznych. Aby jednak jazda na smokach osiągnęła swój prawdziwy potencjał, będzie musiała nadal rosnąć i ewoluować, albo z naszymi obecnymi towarzyszami, albo poprzez renowację starej menażerii w stajni każdego gracza.