7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

FUSER ZAKOŃCZY WSZYSTKIE SPRZEDAŻ I USŁUGI INTERNETOWE 19 GRUDNIA

FUSER ZAKOŃCZY WSZYSTKIE SPRZEDAŻ I USŁUGI INTERNETOWE 19 GRUDNIA

wytapianieJej usługi online zostaną zamknięte, a cała sprzedaż gry i zawartości do pobrania zakończy się 19 grudnia, wydawca NCSOFT i deweloper harmonia ogłosić.

Muzyka gra imprezowa zwolniony do PlayStation 4i Xbox Onei konwertujeI komputer Przez parowy 10 listopada 2020 r.

Poniżej znajduje się przegląd gry, za pośrednictwem pliku Strona Steama:

Na około

zapraszamy wytapianie— Nieprzerwany wirtualny festiwal muzyczny, w którym Ty i Twoi znajomi kontrolujecie muzykę! Mieszaj elementy z najsłynniejszych piosenek na świecie, takich jak „Don’t Start Now” Dua Lipa, „Old Town Road (Remix)” Lil Nas X z Billym Rayem Cyrusem, „Blinding Lights” The Weeknd i wiele więcej! Kop z DJ Crate, aby stworzyć własne, niepowtarzalne brzmienie, współpracować z przyjaciółmi, kierować pokazem LIVE Diamond Stage przed ponad 250 przyjaciółmi i fanami oraz dzielić się swoimi unikalnymi dźwiękami ze światem!

Kluczowe cechy

  • Graj, korzystając z eklektycznej biblioteki utworów najlepszych światowych artystów oraz ponad 200 utworów DLC i piosenek z różnych gatunków na wyciągnięcie ręki.
  • Tytuł Diamentowej Sceny dla ponad 250 przyjaciół i fanów. Oglądaj ten całodobowy festiwal na żywo w grze wytapianieKanały mediów społecznościowych nt. Zdobądź miejsce w najlepszych automatach, wydając ciężko zarobione diamenty po rozegraniu wydarzeń w grze i pracy od początku do głównego tytułu w kampanii i wieloosobowy Techniki.
  • Podejmuj wyzwania, odblokowuj nowe umiejętności i narzędzia i pracuj na swój sposób, od mieszania podstaw aż po techniki na poziomie eksperckim, występując na sześciu większych niż życie etapach, z których każdy ma swój własny, charakterystyczny styl.
  • Eksploruj, odkrywaj i twórz niekończące się miksy z niestandardowymi efektami w Freestyle Play. Połącz wokale, rytmy i melodie z Dance, Latin/Caribbean, Pop,
  • Piosenki Rap/Hip-Hop, Rock i Country w świetnej oprawie muzycznej.
  • Blokuj talie na scenie w trybie współpracy i międzyplatformowym trybie wieloosobowym lub walcz o światło reflektorów w bitwach z graczami z całego świata.
  • Dostosuj swoje włosy, ubrania, makijaż, a nawet tatuaże, aby stworzyć DJ-a, który odzwierciedla Twoją wyjątkową osobowość i styl! Następnie dostosuj swój teatralny pokaz festiwalowy za pomocą pirotechniki, efektów świetlnych, ekranów wideo i nie tylko.
  • Powiększ swoje zapasy diamentów, uczestnicząc co tydzień w tematycznych wydarzeniach w grze. Spędź swoje pojawienie się w Diamond Shop na nowych, modyfikowalnych co tydzień przedmiotach dla Twojego DJ-a, zestawie scenicznym, nowych utworach, pakietach pętli i instrumentach muzycznych, aby urozmaicić swoje chwile.
  • Odkryj najlepsze miksy w Social Hub. Słuchaj spersonalizowanych rekomendacji lub przeglądaj kategorie, aby znaleźć kolejną ulubioną mieszankę! Dziel się swoimi inspirującymi miksami i niesamowitymi występami w grze i w mediach społecznościowych.
READ  Skyrim Co-Op Mod został wydany na PC, może obsługiwać ponad 30 graczy