30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

iOS 16.2 powinien naprawić błąd w zawsze włączonym wyświetlaczu iPhone’a 14 Pro

The iPhone 14 Pro i 14 Pro Max Masz kilka błyskotliwych zmian w oprogramowaniu, np Dynamiczna wyspa Aby wyświetlić alerty systemowe i bardzo oczekiwane stałe wyświetlanie. Ta ostatnia funkcja nie jest całkowicie nowa. Od lat urządzenia z Androidem mają zawsze włączony wyświetlacz, który pokazuje podstawowe informacje, gdy ekran jest wyłączony. To, co widzisz, to czarny ekran z godziną, datą, a czasem ikonami powiadomień. Ale wersja na iPhone’a ma własny styl Apple.

Zawsze włączony wyświetlacz 14 Pro wyświetla godzinę i datę (wraz z widżetami) na ciemnej wersji obrazu tła zamiast czarnego ekranu. Używam iPhone’a 14 Pro od około trzech miesięcy i około połowy tego czasu zajęło mi przyzwyczajenie się do zawsze aktywnego wyświetlacza, ponieważ wydawało się, że mój telefon jest odblokowany. Podczas gdy Apple zasługuje na uznanie za znalezienie sposobu, aby zawsze włączony ekran wyglądał prawie identycznie jak zwykły ekran blokady, jest pewien haczyk. Niektórzy z nas chcą mieć zawsze włączony wyświetlacz, który jest bardziej dyskretny i dyskretny.

Na szczęście dla nas odpowiedzią jest iOS 16.2. The iOS 16.2 beta, kolejna aktualizacja oprogramowania iPhone’a firmy Apple, zawiera teraz elementy sterujące, które pozwalają wyłączyć tapetę, gdy aktywny jest zawsze włączony wyświetlacz. Oznacza to, że możesz wreszcie mieć solidną czarną tapetę na zawsze włączonym wyświetlaczu swojego iPhone’a bez zmiany obrazu ekranu blokady.

Jeśli chcesz spróbować, przejdź do ustawieniakran wyświetlacz i jasność I wybrał Zawsze na wyświetlaczu. Stamtąd zobaczysz opcje wyświetlania tapety lub powiadomień. dezaktywacja wyświetlacz w tle Otrzymujesz zawsze czarny ekran.

W naszych testach korzystanie z zawsze aktywnego wyświetlacza iPhone’a 14 Pro nie skracało żywotności baterii. Ale Niektórzy mają odwrotne doświadczenia. Mamy nadzieję, że zastąpienie ekranu blokady jednolitą czarną tapetą rozwiąże te problemy. Powinienem również dodać, że ogólnie nasze testy wykazały, że seria iPhone 14 ma krótszą żywotność baterii niż seria iPhone 13.

READ  Ogłoszono Kingdom Hearts 4, obejrzyj pierwszy zwiastun nowej historii Sory

Aktualizacja iOS 16.2 jest obecnie w fazie beta, a ostateczna wersja prawdopodobnie będzie dostępna w grudniu Mark Gorman z Bloomberga w swoim biuletynie. Jeśli chcesz wypróbować publiczną wersję beta, Przeczytaj przewodnik po wersji beta systemu iOS 16. 2który przeprowadzi Cię przez ten proces.


Teraz graj:
Patrz na to:

Recenzja iPhone’a 14 Pro i 14 Pro Max: wiele ulepszeń,…


14:11