22 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wordle 373 cze 27 Wskazówki - Zmagasz się dzisiaj z Wordle?  TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ ZNALEŹĆ ODPOWIEDŹ |  Gry |  zabawa

Wordle 373 cze 27 Wskazówki – Zmagasz się dzisiaj z Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ ZNALEŹĆ ODPOWIEDŹ | Gry | zabawa

Jeśli jesteś fanem Wordle i grasz od samego początku, prawdopodobnie zbudowałeś dobrą passę. Jeśli chcesz utrzymać dobrą passę, trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ Express Online po raz kolejny przygotował kilka wskazówek bez spoilerów, które pomogą Ci. Wordle 373 to kolejny trudny temat, więc przejdź na dół strony, aby znaleźć te bardzo ważne wskazówki dotyczące zagadki z 27 czerwca. Powodzenia i Bóg zapłać!

Idealny do zabawy przy śniadaniu lub podczas przerwy na lunch, Wordle zleca graczom odgadnięcie pięcioliterowego słowa w zaledwie sześciu próbach.

Aby opanować Wordle i rozwiązywać codzienne łamigłówki, po każdym odgadnięciu musisz zwracać baczną uwagę na kolor płytek.

Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie. Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, oznacza to, że litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Aplikacja śledzi Twoje statystyki i wyświetla liczbę poprawnych odpowiedzi, które udało Ci się uzyskać, a także Twoją passę zwycięstw.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. Stracisz także zwycięską passę, nad którą tak ciężko pracowałeś.

Czytaj dalej, aby uzyskać ogólne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie trzy szczegółowe przewodniki dotyczące Wordle 373 w dniu 27 czerwca …

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle…

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa.

READ  Australijska Partia Pracy wypiera konserwatystów; PM czeka wczesne testy

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Wordle 373 Wskazówki i przewodniki 27 czerwca…

1. Wordle 373 zaczyna się na literę R.

2. Wordle 373 zawiera dwie samogłoski.

3. Znak pojawia się dwukrotnie.