26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wojska amerykańskie w Polsce szykują się na możliwe wyjścia Ukraińców

Ponadto około 300 członków dowództwa 18. Korpusu Powietrznodesantowego przybyło do Niemiec z Fort Brock, aby nadzorować napływ posiłków do Europy Wschodniej. 18. Korpus Powietrznodesantowy i dywizja dowództwa są kierowane przez generała porucznika Michaela E. Kierowany przez partyzantów prezydent Biden wyznaczył go do zdobycia w kwietniu głównego dowództwa armii. A w zeszły czwartek Austin powiedział, że 125 żołnierzy z Niemiec wyjeżdża do Bułgarii na szkolenie.

Pentagon wysłał ostatnio posiłki z powietrza do Wielkiej Brytanii, Niemiec i Europy Wschodniej. Kilka dni po wysłaniu myśliwców F-35 do Niemiec z bazy sił powietrznych Hill w stanie Utah, baza sił powietrznych Minot poinformowała, że ​​bombowce B-52 zostały wysłane do Wielkiej Brytanii z ND.

Baza Sił Powietrznych Seymour Johnson latała ośmioma F-15 z NC do bazy w Los Angeles w Polsce, gdzie osiem amerykańskich F-15 ma swoją bazę w Wielkiej Brytanii.

„Rozmieszczenie w Polsce amerykańskich samolotów F-15 wzmacnia wspólne zdolności NATO w zakresie bezpieczeństwa na wschodzie i wzmacnia zaawansowane patrole lotnicze” – powiedział generał Jeffrey Horizon, dowódca Sił Powietrznych USA w Europie i Afryce. Powiedział w oświadczeniu.

Osiem F-16 stacjonuje zwykle w Spangdahlem w Niemczech i zostało wysłanych na lotnisko Fetesti w Rumunii.

Tworzenie sił powietrznych w Europie Wschodniej niesie ze sobą ryzyko. Amerykańskie i rosyjskie samoloty bojowe lecące nad wschodnią częścią Morza Śródziemnego leciały niebezpiecznie przeciwko sobie. Trzy różne incydenty na początku tego miesiącaUrzędnicy Pentagonu powiedzieli, że samolot przeleciał w odległości pięciu stóp od siebie.

Oprócz tego, że został wysłany do Polski i Rumunii, Pentagon jest w stanie wysokiej gotowości, by wysłać 8500 żołnierzy do Stanów Zjednoczonych do Europy Wschodniej. Wojska wezmą udział w siłach reagowania NATO, które wkrótce zostaną uruchomione, poinformowali wojskowi.

Większość żołnierzy znajdujących się w stanie wysokiej gotowości to siły lądowe czynnej służby, w tym siły wojenne, medyczne, lotnicze, transportowe, wywiadowcze i wywiadowcze.

READ  W Polsce pojawiają się pierwsze szybkie ładowarki Shell Recharge