11 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Właściciele piwa przejmują Trevora Rosenthala - plotki handlowe MLB

Właściciele piwa przejmują Trevora Rosenthala – plotki handlowe MLB

16:53: Drugorzędny obrońca w lidze Tristan Peters Giganci są wymieniani w zamian za Rosenthal, donosi Adam McCalvey z MLB.com (Link do Twittera).

16:13: piwowarzy zdobyli prawą rękę Trevor Rosenthal O Gigantach donosi John Heyman z The New York Post (Link do Twittera). To bardzo krótki okres dla Rosenthal w San Francisco, gdzie Giganci właśnie podpisali kontrakt z weteranem Umowa o wartości 4,5 miliona dolarów na rok Ponownie 21 lipca.

Dopiero okaże się, kiedy Rosenthal rzeczywiście będzie mógł zdobyć wzgórze dla Milwaukee, ponieważ nie zszedł z niego od końca sezonu 2020 z powodu nadwyrężenia uda, operacji zespołu ujścia klatki piersiowej, a następnie naciągnięcia ścięgna podkolanowego, które ma tylko pojawił się w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Rosenthal nie spodziewał się, że pojawi się na wystawie przez co najmniej kilka tygodni, więc początek września może być najlepszym scenariuszem dla jego debiutu Brewers.

Kiedy będziesz zdrowy, Rosenthal będzie kolejnym ramieniem w Brewerach, które w ciągu ostatnich dwóch dni zostało nieoczekiwanie przekształcone. Taylor Rogers A Mat Bush Wszystkie gwiazdki zostały dodane bliżej Josh Hader Został rozprowadzony do San Diego w ramach mega dealu, który wprowadził Rogersa do foldu. Devina Williamsa Teraz projekty bliżej Milwaukee, z Rogersem, Bushem i chłopakami w obecnej konfiguracji Trevor GottA Brad BoxbergerA Hobby MilnerA Brent Sutter Zapewnij dodatkowe wsparcie w rolach o dużym wpływie.

Jak będzie wyglądał Rosenthal, gdy będzie mógł złożyć ofertę, to kolejne pytanie, biorąc pod uwagę długie zwolnienie. Po opuszczeniu przez cały 2018 rok operacji Tommy’ego Johna, Rosenthal miał 13,50 ERA przez 15 1/3 rund w 2019 roku, ale potem odbił do 1,90 ERA w 23 2/3 klatek z Royals i Padres w zeszłym sezonie. Ten blask w jego starej formie All-Star wystarczył, aby wzbudzić ciekawość A w podpisaniu Rosenthala z roczną umową o wartości 11 milionów dolarów przed kampanią 2021, która niestety całkowicie odbiła się od Oakland, ponieważ Rosenthal nigdy nie rzucił zbyt wiele dla zakładu .

READ  Steve Curry z Warriors leci nad tacą kelnera pod koniec pierwszej połowy przeciwko Mavericks

Powrót Gigantów w umowie nie jest jeszcze znany, chociaż handel odzwierciedla nagłą zmianę kierunku zespołu w ciągu ostatnich kilku dni. Flop Rosenthala mógł nie być w głowach Giants 21 lipca, ale był to również dzień, w którym zespół rozpoczął swoją serię siedmiu porażek. Ponieważ San Francisco znajduje się poniżej poziomu 0,500, nacisk został przeniesiony na sprzedaż, do której dołączył Rosenthal Darren RoveA Kurt CasaleA Mateusz Boyd Jednak wyjeżdżając z miasta, wiele znanych chipów biznesowych gigantów pozostaje.