12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Brett Phillips z Rays cieszy się zainteresowaniem wielu klubów

Brett Phillips z Rays cieszy się zainteresowaniem wielu klubów

promienie do oczu gracza defensywnego Britt Phillips Być mianowanym wczoraj Dostawać gracz defensywny Jose Seri Od Astros i chociaż zespół zwykle ma tydzień na wymianę gracza po DFA, tak nie jest w przypadku zbliżającego się terminu 18:00 ET. Phillips prawdopodobnie się dzisiaj zmieni, ponieważ już przyciąga zainteresowanie wielu klubów. Alex Speer z The Boston Globe Tweety że Red Sox przybył do Rays, podczas gdy Alex Coffey z Philadelphia Inquirer Tweety Że Velez również wykazał zainteresowanie, ponieważ chcą dodać trochę obrony w centrum. Brendan Coty z NJ.com Dodać Yankees jako kolejny zainteresowany klub.

To był ponury sezon dla Phillipsa, który osiągnął taktowanie 0,147/0,225/0,250 do 208 występów na planszy, rozrzucając aż 40,9%. Nigdy nie oferował wiele z kijem, ale tegoroczne zmagania nadal stanowią wyraźne odejście od zeszłorocznego wybicia .206/.300/.427 i kariery .201/.291/.381 przetrwanej przez Phillipsa w tym sezonie.

Mimo wszystkich zmagań Phillipsa z kijem, od dawna jest jednym z głównych obrońców gry. Nie tylko jest w stanie grać na wszystkich trzech pozycjach zewnętrznych, ale jest też dodatkowym obrońcą, o czym świadczą oceny jego kariery z 38 uratowanymi punktami obronnymi, 31 powyżej średniej i ewentualną oceną 25,3 punktu w zaledwie 2100 rundach Praca na polu w swojej karierze. Leworęczny Phillips również pokazał dużo popu i był świetnym graczem na początku sezonu. W 675 poprzednich występach na planszy wystąpił 23 i przeszedł od 29 do 34 w próbach zdobycia bazy łupów.

Phillips zarobi w tym sezonie 1,4 miliona dolarów i przez kolejne dwa lata można go kontrolować, oceniając, chociaż tegoroczne zmagania na scenie czynią go wyraźnym słabszym kandydatem. Jednak jako zawodnik rezerwowy z siłą, szybkością i elitarną rękawicą mógł zapewnić dużą wartość zawodnikowi z ławki w ostatnich dwóch miesiącach sezonu. Skończyły mu się opcje na małą ligę, więc będzie musiał pozostać na liście każdego klubu, który potencjalnie go kupi.

READ  Florida Atlantic zajęło pierwsze miejsce w plebiscycie AP na temat koszykówki dla mężczyzn

Przypuszczalnie istnieje wiele innych potencjalnych zaklęć, nawet poza trzema zespołami, o które pytano. Zarówno Marlins, jak i Astros są znani z tego, że badają potencjalne ulepszenia w polu centralnym, a Phillips jest oczywiście byłym pracownikiem rancza Astros. Zaplecze Bliźniaków nie jest w tej chwili rozpoznawalne, a Phillips zapewni im tymczasową, niedrogą przerwę z elitarną obroną, aby wesprzeć sytuację. Blue Jays widzi Phillipsa jako bardziej atrakcyjną wersję tego samego zestawu umiejętności, który posiada obecny 4. obrońca Bradley Zimmer oferuje.

Pomimo braku wartości ofensywnej, obrona, tempo i poprzednia produkcja energii mogą dziś dobrze wylądować Phillips z inną drużyną.