21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

William Friend, mąż gwiazdy filmowej One Tree Hill, Bevin Prince, umiera w wieku 33 lat

William Friend, mąż gwiazdy filmowej One Tree Hill, Bevin Prince, umiera w wieku 33 lat

Przyjaciel został uderzony piorunem w pobliżu jego domu w Wilmington w Północnej Karolinie w niedzielę, zgodnie z raportem incydentu z biura szeryfa hrabstwa New Hanover uzyskanym przez CNN.

„To, co sprawiło, że Will był wyjątkowy, to jego wrodzona zdolność do inspirowania i motywowania ludzi – do wychowywania ludzi wyżej, niż sądzili”. Greg Mayer, dyrektor operacyjny i dyrektor finansowy korporacji PISNO, powiedział w oświadczeniu. „To jest kultura, którą pielęgnował w Piseno i ostatecznie będzie to jego trwała spuścizna”.
Chociaż Prince nie skomentował tragedii, jej przyjaciółka, aktorka Odette Annabel, wysłała jej wiadomość Instagram W środę napisał: „Stało się coś nie do pomyślenia i musimy pożegnać się z innym przyjacielem, @britwilliam. Mój najlepszy przyjaciel @bevinaprince kochany mąż. Will, pisanie tego brzmi surrealistycznie. Głównie dlatego, że wydaje się, że dopiero zaczynasz Życie i miłość, które dałeś mojemu najlepszemu przyjacielowi sprawiły, że czujemy się dobrze, że byliśmy tysiące mil stąd Kiedy siedzę w twoim pięknym domu, patrząc na ocean, wciąż myślę o darze, który dałeś Bevinowi. Co za prezent dałeś wszystkim, którzy cię znali, aby byli świadkami pasji, która rozpaliła się w twojej duszy.”
Urzędnicy powiedzieli, że próbowali ożywić przyjaciela przez 20 minut, zanim ogłoszono jego śmierć, Według lokalnych doniesień prasowych.

Prince jest najbardziej znana z roli Bevina Mirsky’ego w serialu „One Tree Hill” stacji CW.

Para jest małżeństwem od 2016 roku. CNN zwróciło się do przedstawicieli Prince’a o komentarz.

READ  Fani gromadzą się wokół Mayim Bialik po tym, jak ujawniła bardzo obraźliwy komentarz, który tak często otrzymywała