Jego poprzednia kariera w Miami Police w zeszłym roku prawie wpędziła go w kłopoty Polo GAle kilka miesięcy temu raper się dowiedział Że zarzuty zostały wycofane. Niedługo po jego premierze na szczycie listy przebojów sala sławy Odnotowano, że Polo G został aresztowany w Miami wśród zarzutów, że zaatakował oficera. Został oskarżony o zarzuty, które od tego czasu zostały wycofane. Chociaż dramat miał już za sobą, dziś (7 lipca) udostępniono nagranie z kamery ciała z aresztowania, na którym widzowie widzą rapera, który poucza funkcjonariusza o swoim koncie bankowym.

W klipie Bulu Ji krzyczy „U”, zanim funkcjonariusz każe mu się zatrzymać. Odpowiedział: „Złamałem się jak diabli”.


Jason Kempin/Personel/Getty Images

Kiedy oficer powiedział: „Idziemy po rozbitych i pieniądze. O mój Boże”.

„Mówię tylko, czy masz teraz 10 000 dolarów na swoim koncie bankowym?” zapytał raper. „Po prostu mówię, bracie. Jeśli teraz umrzesz, co możesz dać swoim dzieciom? Jeśli teraz umrzesz, co możesz dać kobiecie, z którą byłeś w łóżku? Co możesz dać swojej matce? Czy kiedykolwiek coś kupiłeś od twojej matki?”. Kupiłem ci samochód? Czy kupiłem twojej mamie dom? Kupiłem.

Oficer powiedział: „Dobrze dla ciebie, bracie. Cieszę się, że to zrobiłeś… Bardzo chciałbym to zrobić pewnego dnia”.

Polo zostało ukończone. „Lubisz to robić, Ale nigdy tego nie zrobisz.Kiedy oficer zapytał Polo G Gdyby próbował sprawić, by poczuł się gorszym człowiekiem, raper powiedziałby, że tak. Polo dodał, że oficer mógł być baseballistą, lekarzem lub bokserem i zarabiać więcej pieniędzy, ale zamiast tego wybrał bycie policjantem.

Cała wymiana ponownie wywołała dyskusje, więc przesuń palcem poniżej, aby sprawdzić to dla siebie.