14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Amazon anuluje Night Sky JK Simmonsa i Sissy Spacek

Amazon anuluje Night Sky JK Simmonsa i Sissy Spacek

nocne niebo

nocne niebo
obrazek: Amazonka

Rozbijając nasze zbiorowe marzenia Również Jeden dzień posiadania wygodnego domu spokojnej starości Akurat tak się składa, że ​​zawiera portal o dodatkowych wymiarach do odległego świata, Amazon ogłosił w tym tygodniu, że odwołał swój ostatni dramat science fiction. nocne niebo Po jednym sezonie. takie jak Limit Uwagiw serialu wystąpili JK Simmons i Sissy Spacek jako starsza para, której życie się komplikuje, najpierw przez wspomniany portal (który znajdują pod swoim dachem, jak można by), potem tajemniczy młodzieniec, który pewnego dnia pojawił się obok niego.

Wiadomość o anulowaniu będzie rozczarowująca na wielu poziomach, z których najbardziej bezpośredni jest taki, że hej, nie masz zbyt wiele okazji, aby zobaczyć, jak Simmons i Spacek grają ze sobą w ten sposób. ale również: nocne niebo Jest to pokaz puzzli, w którym tylko części układanki zostały ujawnione (bardzo powoli), a teraz każdy, kto zainwestował w historię rodziny Yorków, musi ją zaakceptować. zapomnienie.

Oprócz Spaceka i Simmonsa seria (stworzona przez Holden Miller i Daniel C. Connolly) Chai Hansen, Adam Bartley, Julieta Zilberberg i inni są zaangażowani w fabułę wokół magicznego York Space Slot. To jest dla nas fragment recenzji serialu autorstwa Lauren Schwall Od początku w maju:

Dobre wieści: nocne niebo Skrupulatnie narysowana, każda litera i szczegół są misternie splecione. Małe rzeczy – białe kłamstwo, zapomniana wizytówka – które w tej chwili wydają się nieistotne, stają się później bardzo ważnymi epizodami. Przedstawienie wydaje się trochę przypominać obserwowanie, jak ktoś układa puzzle z zewnątrz; Gdy pilne pytanie otrzymuje odpowiedź, w jego miejsce pojawia się nowe pytanie.

Skromna wiadomość: układanki w ich centrum są tworzone nocne niebo Przekonujący i trochę irytujący. Zawsze chcemy wiedzieć więcej, a napięcie jest często ładnie oddane, ale czasami informacje są ukrywane z czegoś, co wydaje się być bez powodu, a inne punkty fabuły kończą się śmiesznie przez przypadek. Jeśli brzmi to niejasno, wiedz, że lista bez spoilerów do przeglądu tego programu ma milę długości.

READ  Te internetowe trolle atakujące krytyków telewizyjnych? Pochodzili z HBO.