16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wiceprezydent Harris zatrzymuje się w zabytkowej restauracji w Atlancie po uroczystości Celebration Bowl – kanał 2 WSB-TV

Wiceprezydent Harris zatrzymuje się w zabytkowej restauracji w Atlancie po uroczystości Celebration Bowl – kanał 2 WSB-TV

ATLANTA — Przed powrotem do Waszyngtonu, po uroczystościach krykieta, wiceprezydent Kamala Harris zatrzymała się w historycznej restauracji w Atlancie.

Po sobotnim ważnym meczu pomiędzy Howard University a Florida A&M na stadionie Mercedes-Benz wiele osób wybierało się na after party i do Busy Bee Café w Atlancie, czyli na kolację z wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych.

„Uwielbiam spotykać się z przyjaciółmi, którzy są właścicielami małych firm budujących gospodarkę” – powiedział Harris. WSB Dziś wieczorem Larry Spruill.

Restauracja otworzyła swoje podwoje w 1947 roku i od tego czasu jest jednym z najlepszych miejsc, w których można skosztować wyśmienitej kuchni. „Południe na srebrnej tacy”.

[DOWNLOAD: Free WSB-TV News app for alerts as news breaks]

„[Small businesses] „Reprezentuje duży procent amerykańskiej gospodarki” – powiedziała właścicielka restauracji Tracy Gates. „Zatrudniamy wielu ludzi i jesteśmy zaangażowani nie tylko w naszą działalność, ale także w naszych pracowników”.

Przed wyjazdem Harris Spruill zapytał ją, czy ma jakieś wiadomości dla wyborców w Gruzji.

„No cóż, wyborcy tutaj, w Gruzji, są bardzo ważni” – powiedziała. „Wszystkie kwestie, które dotyczą naszego kraju, wpływają na obywateli Gruzji”.

Popularne historie:

Dr Nathan Price, profesor nauk politycznych na Uniwersytecie Północnej Gruzji, powiedział, że wizyta wiceprezydenta nie była przypadkowa.

„Gruzja jest jednym z siedmiu stanów, które zadecydują o wyborach w 2024 r. Ostatnie sondaże prezydenta Bidena w tych wahadłowych stanach wypadły bardzo słabo, a między innymi dlatego, że okazuje on życzliwość grupom takim jak Afroamerykanie, którzy tak mocno go wspierali w 2020 r.” – powiedział Price. „Jeśli nie będzie miał takiego samego wsparcia, naprawdę trudno sobie wyobrazić, że ponownie wygra ten stan”.

[SIGN UP: WSB-TV Daily Headlines Newsletter]

W innych wiadomościach:

Ta przeglądarka nie obsługuje komponentu wideo.