5 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wersja demonstracyjna gry Loop8: Summer of Gods w języku angielskim, zrzuty ekranu

Wersja demonstracyjna gry Loop8: Summer of Gods w języku angielskim, zrzuty ekranu

Wydawcy Gry XSEED i Wspaniała Europa Opublikowano pierwszy zwiastun i zrzuty ekranu z napisami w języku angielskim do filmu „Coming of Age”. RPGLoop8: Lato Bogów.

Oto przegląd gry za pośrednictwem XSEED Games:

Loop8: Lato Bogów to oparta na narracji gra RPG w czasie, wykorzystująca system sztucznej inteligencji oparty na emocjach, w którym decyzje graczy i ich interakcje z innymi postaciami wpływają na ich emocje i rozwój ich historii. Te interakcje mogą również wpływać na wyniki sojuszników podczas walki, tworząc wyjątkowe wrażenia dla graczy, ponieważ ich decyzje mogą zmienić wynik bitwy. Dzięki możliwości podróżowania w czasie gracze mogą poprawiać błędy lub wytyczać nową ścieżkę, aby odkrywać wiele możliwości niekończącego się sierpnia.

osiągnięcia pełnoletności przedsięwzięciei Loop8: Lato Bogów Bohater podąża za Nene i jego kolegami z klasy, którzy próbują pokonać Keigai, demoniczne istoty, które doprowadziły ludzkość na skraj wyginięcia. Wychowany na nieudanej stacji kosmicznej znanej jako „Nadzieja”, Nene wraca na Ziemię, aby spędzić lato w Ashiharze, jednym z pozostałych ludzkich sanktuariów. Obdarzony „Wzrokiem Demona”, Nini może użyć swojego szczególnego połączenia z bogami, aby zresetować świat, a każdy pierścień pozwala jemu i jego sojusznikom przeżywać ósmy miesiąc w kółko, dopóki nie zrobią tego dobrze… lub Kegai ich przytłoczy całkowicie.

zespół za Loop8: Lato Bogów Starszy producent obejmuje Yoichi Miyagi (Lunaseria r, seria Grandia), projektant gry Yuri Shibamura (Marsz parady bronii Dwie obroże Ranbu) oraz projektanci postaci En Morikura (Kizuna Ai) i Shingo Adachi (sztuka miecza online), projektant postaci maskotki Ryudai Murayama (Sakuna: Z ryżu i ruiny), artysta koncepcyjny Kitsuneiro (Amatsu Kitsune) i kompozytor Noriyuki Iwadare (Adwokat As seria).

Loop8: Lato Bogów zaplanowano na PlayStation 4i Xbox OneI konwertuje 16 marca 2023 r. w Japonii, a następnie komputer Przez Steam 21 marca. Wersja zachodnia jest zaplanowana na wiosnę 2023 roku.

Obejrzyj zwiastun poniżej. Zobacz zrzuty ekranu w galerii.

zwiastun gry

zrzuty ekranu

READ  Google Discover oferuje trójkolumnowy interfejs użytkownika przed Pixel Tablet