28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

W pierwszym tygodniu NFL pojawiła się rekordowa liczba przegranych w domu

W pierwszym tygodniu NFL pojawiła się rekordowa liczba przegranych w domu

Spready punktów NFL pojawiły się w książkach sportowych w czwartek, wkrótce po tym, jak liga opublikowała swój harmonogram na sezon 2022. Pierwszy tydzień jest wypełniony słabszymi w domu.

Według badań ESPN Statistics and Information dziesięć krajowych drużyn jest słabszych w pierwszym tygodniu, najwięcej w pierwszym tygodniu w erze Super Bowl. Houston Texans i Chicago Bears są największymi przegranymi na swojej ojczystej ziemi w pierwszym tygodniu. Teksańczycy są słabsi o 7,5 punktu od Indianapolis Colts, a Bears o 6 punktów od San Francisco 49ers.

New York Jets, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Detroit Lions, Arizona Cardinals, Minnesota Vikings, Dallas Cowboys i Denver Broncos są również słabszymi na starcie w meczach pierwszego tygodnia.

Wartość przewagi własnego boiska w sezonie zasadniczym NFL spada od lat, zgodnie z wynikami rynku bukmacherskiego. Drużyny krajowe były faworyzowane zaledwie 1,65 punktu w zeszłym sezonie, trzeci najniższy w erze Super Bowl, za tylko 2020 (1,10) i 1969 (-1,65). Drużyny krajowe pokryły swoje rozpiętości w 48% meczów w zeszłym sezonie i odnotowały przegraną rozpiętość w 15 z ostatnich 18 sezonów, w tym cztery z rzędu.

W otwierającym sezon 8 września, broniący tytułu mistrza Super Bowl, Los Angeles Rams, miał jeden punkt przewagi nad przyjezdnym Buffalo Billsem.

Bills są jednomyślnymi faworytami do zdobycia tytułu Super Bowl w zakładach sportowych. W Caesars Sportsbook Buffalo wyciągnęło więcej pieniędzy za kwotę, którą postawił na szanse wygrania Super Bowl, niż jakakolwiek inna drużyna.

„To dla nich wielki rok i na pewno duża scena, aby otworzyć sezon w Super Bowl” – powiedział w oświadczeniu firmy Adam Boleyn, zastępca dyrektora ds. handlu w Caesars Sportsbook. „Będą musieli to natychmiast udowodnić”.

Podczas gdy Billy są faworytem, ​​samoloty o większym zasięgu przyciągnęły uwagę graczy. W Borgata w Atlantic City, New Jersey, jest więcej zakładów na zwycięstwo Jets, aby zdobyć tytuł AFC niż jakakolwiek inna drużyna, i tylko Bills przyciągnęli więcej zakładów, aby wygrać Super Bowl niż Jets. Jets są słabszymi po swojej 5-punktowej drużynie gospodarzy przeciwko Baltimore Ravens w tygodniu 1.

Linie otwarcia w innych ważnych meczach pierwszego tygodnia za pośrednictwem Caesars Sportsbook obejmują:
Piraci -2,5, Kowboje 51,5
Chiefs -3, 53 w Cardinals
Najeźdźcy w Ładowarkach -4, 51,5
Bronx -3.5, 41 VC Hawks (pon.)

Matt Willis, badacz statystyki i informacji ESPN, przyczynił się do powstania tego raportu.