10 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bryce Harper ma łzę w UCL i nie uroni przez cztery tygodnie

Bryce Harper ma łzę w UCL i nie uroni przez cztery tygodnie

Problem z łokciem, który wylądował Bryce Harper Przydziały DH od połowy kwietnia zostały zdiagnozowane z „małą łzą” w ich raportach UCL Alex Covey z Philadelphia Inquirer. Podczas gdy rządzący NL MVP nadal jest w stanie wymachiwać nietoperzem, w niedzielę przejdzie zastrzyk osocza bogatopłytkowego (PRP), który utrzyma go z dala od składu Phillies w niedzielę i prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia.

Zespół już skontaktował się z problemem Łagodne skręcenie łokcia, ale wizyta u dr Neila Al-Atrasha potwierdziła test w zeszłym tygodniu, który okazał się małym naderwaniem więzadła pobocznego łokciowego – to samo więzadło zostało zastąpione w operacjach Tommy’ego Johna. Dopiero okaże się, czy ta operacja jest w przyszłości Harpera, ale wydaje się, że obecnym zamiarem Philsa jest utrzymanie rakiety Harpera w drużynie w jakikolwiek możliwy sposób.

Podpisany przez Phillies na 13-letnią umowę o wartości 330 milionów dolarów przed sezonem 2019, Harper w większości dotrzymał swoich rachunków, zbierając. Pierwsze trzy sezony umowy. 2021 był jego najlepszym sezonem w Filadelfii, prowadząc w głównych kategoriach zarówno na biegu jałowym, jak i OPS z pasją mrugnięcia.

Niezależnie od oczekiwań, zespół Joe Girardiego nie może sobie pozwolić na usunięcie Harpera z drużyny na długo. Oczywiście to dopiero początek, ale Phillies mają już siedem meczów wolniej niż na NL East. Mogli mieć trochę pecha już na początku roku: pomimo różnicy w biegach 10+, powiedzmy, że Phillies mają w grze w czwartek trzy poniżej 0,500), ani ofensywa (ze zbiorowym wRC + 106), ani promo załoga (która ma xFIP .365, dziewiąta u osoby dorosłej) wypadła wyraźnie gorzej. Mimo to w dywizji zarówno gorący Mets, jak i mistrz świata Braves (nie wspominając) Marlins bogaty w oszustwa) W tej samej dywizji Gerardi będzie musiał załatać statek raczej wcześniej niż później, jeśli jego drużyna ma uratować więcej istnień ludzkich niż słabych nadziei na tytuł mistrzowski.

READ  Zaktualizuj kolejność oglądania meczu National Hockey League

Po obu podpisanych Nick Castellanos (Pięcioletnia umowa o wartości 100 milionów dolarów) I Kyle’a Schwarbera (Cztery lata, 79 milionów dolarówPoza sezonem Phils już bawili się ogniem defensywnym, ale oczekiwano, że przez większość czasu będzie to przewodnik. Chociaż obaj wykonali kilka trafień na planszy (Castellanos znacznie więcej, z 147 wRC+ do 99 Schwarbera), obaj są odpowiedzialni za obronę – efekt, który nasila się, gdy dzielą pole zewnętrzne. Harper jest oceniany prawie średnio po prawej stronie (jego kariera 9,9 w UZR wskazuje, że zaoszczędził prawie dziesięć biegów w ciągu swojej jedenastoletniej kariery, chociaż jego zaawansowane statystyki defensywne są bardziej kontrowersyjne niż atakowanie), ale zastąpienie go Castellanosem lub Schwarberem stanowi znaczące zmniejszenie.