25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

W pierwszym raporcie dotyczącym kontuzji zawodnika Eagles Lane Johnson i Reida Blankenshipa podano, że „nie ćwiczyli” – NBC Sports Philadelphia

W pierwszym raporcie dotyczącym kontuzji zawodnika Eagles Lane Johnson i Reida Blankenshipa podano, że „nie ćwiczyli” – NBC Sports Philadelphia

We wstępnym raporcie dotyczącym kontuzji drużyny Eagles w tym tygodniu wymieniono Reeda Blankenshipa, Lane’a Johnsona, Bradleya Roby’ego i DeVontę Smitha jako nietrenujących.

W środę drużyna Eagles przeprowadziła przegląd, a statusy stanowią szacunkową informację o tym, jak dany zawodnik znalazłby się w składzie, gdyby Orły odbyły pełny trening.

Teoretycznie oznacza to, że ktoś mógłby wziąć udział w serii próbnej w ograniczonym zakresie i zostać uznany za osobę „nie przeszkoloną”, ponieważ gdyby drużyna Eagles przeszła pełne szkolenie, w ogóle nie wzięłaby w niej udziału.

Blankenship doznał kontuzji żeber w przegranej z Jets, a Johnson opuścił mecz wcześniej z powodu kontuzji kostki i barku w meczu. Kontuzja Smitha nie była wcześniej znana.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Darius Slay i Jalen Carter, którzy opuścili mecz Jets, znajdą się w ograniczonym składzie na środę, Slay z kolanem, a Carter z kostką. Dallas Goedert (pachwina) i Milton Williams (kostka) również są wymienieni jako limitowani.

Osoby wymienione jako ograniczone na początku tygodnia zazwyczaj – choć nie zawsze – wracają w dniu meczu.

Sidney Brown, który opuścił trzy ostatnie mecze z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego, był pełnoprawnym uczestnikiem, podobnie jak Eli Rex (kolano) i Marlon Tuipolo (triceps).

Z powodu kontuzji Orły wystąpiły w tym roku w 31 różnych starterach, 17 w obronie i 8 w drugiej drużynie. Jedynymi defensywnymi zawodnikami, którzy jak dotąd wystąpili we wszystkich sześciu meczach, są Josh Sweat, Jordan Davis i Haason Reddick.

W ataku AJ Brown, Smith, Goedert, Hurts, Jordan Mailata, Landon Dickerson, Jason Kelce i Johnson rozpoczęli wszystkie sześć meczów.

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube

READ  Jose Altuve i Astros ogłuszają Rangersów po chaosie i wyrzuceniu z ALCS Game 5