27 kwietnia, 2024

United Cup: Caroline Garcia prowadzi Francję do półfinału przeciwko Polsce

Caroline Garcia poprowadziła w czwartek Francję do półfinału United Cup przeciwko Polsce Iki Świdka, wygrywając trudny mecz w grze pojedynczej i wysyłając Norwegię do finału w grze mieszanej.

6-2, 6-7 (6/8), 7-6 (7/5) nad Adrianem Mannarino 6-2, 6-7 (6/8), 7-6 (7/5) Zakończył tytaniczną walkę przeciwko Malenowi Helko na koncie. do poziomu w Sydney.

Jednak Garcia powrócił do gry w grze podwójnej mieszanej Edouarda Rogera-Vasselina po ekscytującym zwycięstwie 7:5, 6:4 nad Ruudem i Ulrike Eiker w meczu drużyn mieszanych.

Historia ciąg dalszy poniżej reklamy

„To wspaniale. Gramy indywidualny mecz i mamy okazję reprezentować Francję kilka razy w roku” – powiedział Garcia.

„Jesteśmy… daleko od domu, w mieście jest dobrze, widać już wielu Francuzów. Wspaniale jest mieć tu tak wielu fanów, którzy nam kibicują. Myślę, że to część United Cup”.

Dzięki zwycięstwu nad Helgo 20. miejsce na świecie Garcia poprawiła w tym roku swój rekord w grze pojedynczej do 3-0, ale w porównaniu z zawodniczką z 544. pozycji w rankingu była to ciężka wspinaczka.

Jej poprzednie dwa pojedyncze zwycięstwa w United Cup miały miejsce w trzech setach i nie inaczej było w tym przypadku, ponieważ Helko stoczyła wielką walkę.

Wracając do rankingów po zdobyciu najwyższej w karierze czwórki w 2018 roku, Garcia w końcu przekroczył linię mety, mimo że stracił punkt meczowy w dogrywce w drugim secie.

„To był szalony mecz. Malene to zawodnik, którego nie znam, ale dobrze uderzył piłkę” – powiedział Garcia.

„To trzeci mecz w sezonie, a ja już jestem zmęczony”.

Root wygrała wszystkie trzy swoje mecze pojedyncze w United Cup w setach i objęła zdecydowane prowadzenie w Australian Open.

Żaden z jego przeciwników, do których zaliczał się Holender Dalen Kriekspoor i Chorwat Borna Coric, nie wygrał więcej niż czterech gemów w secie, a on ponownie spisał się znakomicie w starciu z Mannarino, zdobywając 88 procent punktów po pierwszym serwisie.

READ  W Polsce, gdzie króluje węgiel, właściciele domów całymi dniami stoją w kolejkach po paliwo

„Myślę, że dobrze serwuję ze swojej strony, przełamując oba sety wcześniej. „Nie sądzę, że miałem break point” – powiedział Rudd o swoim zwycięstwie.

„To świetna statystyka dotycząca jakości moich usług, jestem więc bardzo zadowolony, zadowolony z poziomu”.

Najlepsze filmy

• Prithviraj Sukumaran o swoim filmie „Saalar”, jego zderzeniu z „Dunky” i zrównaniu z Prabhas-Exclusive

• Uścisk Salmana-Abhisheka staje się wirusowy | SRK i Rajamouli na liście Variety500 | Sobita, Ram Charan w nowym promo

• Gwiazda „Szybkich i wściekłych” Vin Diesel oskarżony o pobicie na tle seksualnym przez byłego asystenta

• UCZCIWA RECENZJA DUNKI Czy jestem DDLJ część 2? Recenzuję Ramesza

• Ajay Devgan i Rohit Shetty rozmawiają o przyjaźni, filmach, nepotyzmie i rodzinie w Karan S8 Koffee

• W piątek numer szósty świata Stefanos Tsitsipas zmierzy się z numerem siedem świata Alexandrem Zverevem w ostatnim ćwierćfinale pomiędzy Grecją a Niemcami.

Zwycięzca w sobotnim półfinale zmierzy się z Australią.

(Ta historia nie została zredagowana przez pracowników News18 i została opublikowana z kanału agencji informacyjnej – AFP)

Siddhartha SriramaPrzeszkolony w mediach telewizyjnych, Siddharth, n… czytaj więcej jako zastępca redaktora

Oryginalnie opublikowane przez: 04 stycznia 2024, 22:20 CEST

« poprzedni

Hong Kong Open: Andrey Rublev pokonał Liama ​​Brady'ego i zapewnił sobie zwycięstwo na otwarcie sezonu