29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polska: Artyści przygotowują się do wyjazdu do Malmö! – Wiadomości o Eurowizji | Muzyka

Polska: Artyści przygotowują się do wyjazdu do Malmö! – Wiadomości o Eurowizji | Muzyka

Obecnie w TVP panuje zamieszanie i nie podano żadnych informacji na temat selekcji kraju do Malmö. Zainteresowanie Polską jest duże. Kilku znanych artystów jest już gotowych na Eurowizję, ma gotowe propozycje i czeka na wyniki TVP.

Przyjrzyjmy się bliżej ciekawym artystom reprezentującym Polskę w Malmö!

Justyna Steszkowska

W związku z powszechnymi spekulacjami na temat gotowości polskiej divy na swój długo oczekiwany powrót na Eurowizję, Justyna potwierdził swój nowy singiel „WIEDŹ-ER Tarohorogotowy do zgłoszenia na Eurowizję.

chwila „Scena sylwestrowa z Dwójką” Podczas występu Justina wykonała na żywo swoją nową piosenkę, zaskakując publiczność swoim słowiańskim brzmieniem. Fani w Polsce i duża część fanów Eurowizji oszalała na punkcie jej występu, mimo że udział w Eurowizji był projektem Steczkowskiej, na YouTube pojawiło się już wiele filmów z jej reakcjami.

Luna

Jedna z wschodzących gwiazd krajowej sceny muzyki pop, Luna, wyraził także chęć reprezentowania Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji. W rzeczywistości, jak ogłosił za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, jego zgłoszenie „wieża” ukaże się po styczniu.

Edyta Korniak

Justyna Steszkowska nie jest jedyną byłą reprezentantką, która wróciła do rywalizacji. Edyta Korniak Znany jako pierwszy reprezentant Polski w konkursie piosenki i dotychczas najlepszy w kraju finalista, wygląda na to, że Malmö przygotowuje piosenkę. To nie pierwszy raz, kiedy pojawiają się pogłoski o jego przygotowaniach do udziału w Eurowizji. W 2021 roku został także wskazany jako potencjalny przedstawiciel.

Relacja Edyty z Eurowizją nie zawsze była łatwa. W związku ze swoim zaangażowaniem w skandaliczne wybory przedwyborcze w zeszłym roku wykluczył udział w ich powtórce. Nigdy jednak nie zaprzeczał potencjalnym zarobkom pod warunkiem, że będzie miał odpowiednią piosenkę i zespół, który poprze jego wejście.

Mając na uwadze, że w Polsce uważany jest za legendę Eurowizji i że w 2024 roku minie trzydzieści lat od udziału Polski w konkursie, będzie mógł reprezentować Polskę tylko w jeden sposób. Wybór wewnętrzny.

READ  Program do szpiegowania Messengera – najlepsze 5!

Dzisiaj

Dzisiaj, Wielokrotnie nagradzana polska piosenkarka nie ukrywała, że ​​pragnie wystąpić na scenie Eurowizji. Dwa lata temu, w 2022 roku, nie zgłosił swojej piosenki w terminie i dlatego odmówiono mu udziału w polskiej preselekcji.

Toda wyraził chęć ponownego uczestnictwa 3 stycznia. Na swojej historii na Instagramie zapytał fanów, czy chcieliby przesłać piosenkę.matka” na Eurowizję. Od premiery 30 grudnia piosenka zyskała już ponad 300 000 wyświetleń. Zabawnym faktem jest to, że za jej propozycją stoi także zespół odpowiedzialny za piosenkę Justiny.

Inni artyści są zainteresowani

 • Anna Jurkstowicz
 • zmontowane
 • Dominik Dudek
 • Dominika Kwiatkowska
 • EDEIN
 • Izabela Zabielska
 • Jana Gorki
 • Jana Majewskiego
 • Marcina Maciejczaka
 • Pan. Narcyz
 • Natasza Urbańska
 • Paulina Balikowska i Arrano Mak
 • Śledziona

Polska na Eurowizji 2024

Od tej daty tak Brak oficjalnego oświadczenia W sprawie selekcji lub procesu selekcji TVP do Eurowizji 2024. Po wyborach w październiku były Duże zmiany Wyprodukowany w TVP wywołujący niepewność co do losów Polski na Eurowizji. Ostatnio Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Polska W związku z zaprzestaniem finansowania mediów publicznych zapowiedział kontynuację likwidacji poszczególnych instytucji.

Niezależnie od utrzymującej się w Polsce reakcji, wciąż nie wiadomo, jak ostatnie wydarzenia wpłyną na udział naszego kraju w Eurowizji 2024. Tak czy inaczej, po ubiegłorocznych skandalach, Polska może przystąpić do egzaminów wewnętrznych.

W ubiegłym roku Polskę reprezentowała w Liverpoolu Blanca i jej piosenka „Solo”, zajmując w plebiscycie publiczności ósme miejsce i dziewiętnaste w klasyfikacji generalnej.

Bądź na bieżąco z EurovisionFun, aby otrzymywać wszystkie wiadomości!

Źródło: Eurovija