15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ucieczka Texas Rangers przeciwko Diamondbacks.  Wynik, najważniejsze momenty, aktualności i śledzenie na żywo

Ucieczka Texas Rangers przeciwko Diamondbacks. Wynik, najważniejsze momenty, aktualności i śledzenie na żywo

Texas Rangers mogą w środę zostać mistrzami World Series. Rangersi odnieśli zwycięstwo 11:7 nad Arizona Diamondbacks w czwartym meczu, dając Teksańczykom prowadzenie w serii 3:1. Mecz wyglądał na wyrównany, gdyż Rangersi szybko objęli prowadzenie 10:0. Arizona jednak odrobiła straty, zmuszając Rangersów do użycia bliżej Jose Leclerca w meczu, który miał być łatwym zwycięstwem.

W środę Diamondbacks przekazali piłkę w ręce zapolowego Zaca Gallena, który w swoim debiucie w World Series przeciwko Rangersom miał problemy, tracąc trzy zdobyte runy w ciągu pięciu rund w pierwszym meczu. Z drugiej strony Rangersi oczekiwali solidnych rund od nowicjusza Nathana Eovaldiego, aby wyczerpujący bullpen drużyny nie musiał być tak często wykorzystywany.

Przez sześć rund czwartego meczu Gallen nie uderzał, podczas gdy Rangersi wykonali przeciwko niemu tylko jeden spacer.

Tymczasem Eovaldi niemal w każdej połowie znajdował się w tarapatach i wyszedł z tego cało, aby utrzymać wynik 0-0.

W siódmej rundzie Rangersi w końcu coś ruszyli, gdy początkowe trafienia Coreya Seagera i Evana Cartera wywarły długo oczekiwaną presję na Jalena, a Mitch Garver zapłacił za to singlem RBI.

Obserwuj, jak Yahoo Sports dostarcza najnowsze wiadomości, najważniejsze momenty i aktualizacje, gdy Diamondbacks zmierzą się z Rangersami w piątym meczu World Series.

READ  Braves spełnia oczekiwania: AJ Smith-Shofer i Horston Waldrep płyną na obiecującej fali