6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Źródła podają, że Mike Williams był nieobecny przez dwa do trzech tygodni z powodu złamanego kręgosłupa

Szeroki odbiornik Los Angeles Chargers Mike’a Williamsa Ma małe, niechirurgiczne złamanie w plecach, które powinno wykluczyć go z gry na dwa do trzech tygodni, poinformowała w piątek Lindsey Terry z ESPN.

Z wyjątkiem rundy Super Bowl, sezon Williamsa prawdopodobnie się skończył.

Williams został zdegradowany do sobotniego meczu barażowego z Jacksonville Jaguars. The Chargers powiedzieli, że Williams pozostanie w Los Angeles, aby kontynuować leczenie.

Odbiorca szóstego roku nie trenował przez cały tydzień po kontuzji w finale sezonu regularnego przeciwko Denver Broncos, meczu, który nie wpłynął na pozycję Chargers.

Początkowe prześwietlenie Williamsa było negatywne, a pierwszy rezonans magnetyczny również dał wynik negatywny. Jednak Williams nie rozwijał się zgodnie z oczekiwaniami ze wstępną diagnozą siniaka pleców, co doprowadziło do rezonansu magnetycznego i diagnozy złamania.

Trener Chargers, Brandon Staley, bronił w czwartek swojej decyzji o rozpoczęciu gry przeciwko Broncos.

„Trudno powiedzieć, kto gra, a kto nie i kto jest bardziej wartościowy niż reszta” – powiedział Staley. „To, co próbujesz zrobić, to ustanowić standardy dla swojego programu dotyczące tego, jak robisz różne rzeczy. W to wierzę i nie chciałem, aby ktokolwiek ucierpiał w tym procesie”. [the game]Bez względu na ich status, ponieważ wszyscy się liczą”.

W pierwszej rundzie selekcji w 2017 roku Williams złapał 63 podania na 895 jardów i cztery przyłożenia w tym sezonie. Opuścił cztery mecze z powodu skręconej kostki, która go dotyczyła Keenana Allena w zaledwie czterech pełnych meczach w 2022 roku. The Chargers osiągnęli w tych rozgrywkach 4: 0.

Joshua Palmerktóry zajmuje drugie miejsce w zespole pod względem przyjęć (72) i jardów (769), wystartuje zamiast Williamsa.

Williams zmagał się z problemami z plecami przez całą swoją karierę i przegapił pierwsze pięć meczów swojego debiutanckiego sezonu w 2017 roku z powodu kontuzji pleców.

READ  Trener Tua Tagovailoa daje ostateczną odpowiedź na temat przyszłości QB po strachu przed wstrząsem mózgu

Piąty w rankingu Chargers (10-7) po raz pierwszy wystąpi w fazie play-off od 2018 roku i po raz pierwszy zmierzy się z Jaguarami po sezonie.

W niniejszym raporcie wykorzystano informacje z Associated Press.