22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kirk Cousins ​​przechodzi operację zerwanego ścięgna Achillesa

Kirk Cousins ​​przechodzi operację zerwanego ścięgna Achillesa

Kevina SeifertaPisarz pracowniczy ESPN1 listopada 2023 r. o 11:55 czasu wschodniego2 minuty czytania

Rodgers zdradza McAfee rozmowę z kuzynami

Aaron Rodgers zdradza, że ​​miał okazję porozmawiać z Kirkiem Cousinsem po tym, jak Cousins ​​doznał kontuzji ścięgna Achillesa.

EAGAN, MINNESOTA — Narożnik Minnesota Vikings, Kirk Cousins, przeszedł w środę rano operację naprawy prawego ścięgna Achillesa, pisząc w mediach społecznościowych, że zabieg zakończył się sukcesem i prosząc o „kontynuowanie modlitwy”, gdy zacznie wracać do zdrowia.

The Vikings również potwierdzili operację, mówiąc: „Zespół będzie w dalszym ciągu dostarczał aktualnych informacji w miarę potrzeb podczas procesu rekonwalescencji Cousinsa”.

Cousins ​​został przeniesiony do rezerwy kontuzjowanych we wtorek po kontuzji, której doznał w niedzielę podczas wygranego 24:10 meczu Vikings z Green Bay Packers.

Miał za sobą, jak określił to trener Kevin O’Connell, „jego najlepszy sezon w NFL”. W 8. tygodniu Cousins ​​był liderem ligi pod względem podań po przyziemieniu (18), zajmował drugie miejsce pod względem podań (2331) i miał 10. najlepszy wynik QBR (63,5).

Jego kontrakt zostanie unieważniony w marcu, po upływie terminu, w którym zespoły mogą zastosować tag franczyzowy, co zapewniłoby Cousinsowi gwarantowany wyjazd do bezpłatnej agencji, jeśli sobie tego życzy. Jednak we wtorek O’Connell wyraził silną chęć sprowadzenia go z powrotem na sezon 2024.

„Wiem, że po tym sezonie będzie wolnym agentem, ale Kirk wie, co do niego czuję, i mam nadzieję, że to się uda” – powiedział O’Connell.

Rookie Jarren Hall zastąpi Cousinsa w wyjściowym składzie niedzielnego meczu Atlanta Falcons. We wtorek Vikings pozyskali weterana Joshuę Dobbsa z drużyny Arizona Cardinals i w razie potrzeby będą gotowi zastąpić Halla.

READ  Plotki MLB: aktualizacje na żywo, gdy Aaron Judge zostaje z Yankees; Xander Bogaerts i Carlos Rodon wciąż są na rynku