14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Twórcy Fallout: London obniżą wersję Fallouta 4, aby zachować swój ogromny mod

Twórcy Fallout: London obniżą wersję Fallouta 4, aby zachować swój ogromny mod

Fallout: Londyn Wydawało się, że tak jest również w grudniu, kiedy ogłoszono premierę planowaną na 23 kwietnia.

Po latach pracy zewnętrzni programiści w zespole Folon Ogłoszono to w weekend Że tak długo czekali (i Ostatnio opóźniony) Nieoficjalna edycja fanowska „rozmiaru DLC”, Fallout: LondynGra przechodzi obecnie testy kontroli jakości i czeka na ostateczne zielone światło od partnera wydawniczego GOG. Wygląda jednak na to, że ta wersja będzie musiała korzystać z „wersji lite”, aby pokonać niedawną aktualizację „nowej generacji” Bethesdy, która wywróciła do góry nogami wszystkie wysiłki moderskie zespołu.

Powrót w grudniuZespół Fullona ogłosił prace nad Fallout: Londyn Kulminacją tych modyfikacji jest planowane wydanie 23 kwietnia, równolegle z Dzień Świętego Jerzego jest powszechnie obchodzony w AngliiNastępnie, na kilka tygodni przed planowaną premierą, ogłosiła Bethesda Ogłaszać Planowana na 2015 rok aktualizacja „nowej generacji” gry zostanie wydana 25 kwietnia, dwa dni po Fallout: LondynUruchom cel.

„To nas zraniło, z braku lepszego określenia”, powiedział Dean Carter, kierownik projektu Fullon Team W wywiadzie dla British Broadcasting Corporation (BBC) powiedział: Krótko po tym, jak Bethesda ogłosiła aktualizację. Oddzielne wideoCarter powiedział, że aktualizacja nowej generacji „wymaga aktualizacji wielu naszych systemów wewnętrznych”, ponieważ treść, w której utworzono Fallout 4 Ekspander skryptów To prawdopodobnie nie będzie działać ze zaktualizowanym kodem. Okazuje się to uzasadnioną obawą, podobnie jak aktualizacja nowej generacji Wiele z nich zakończyło się złamaniami Fallout 4 Edytuje i zapisuje Po jego wydaniu.

„Nowa aktualizacja pojawi się już za 48 godzin [than our planned launch]„Ostatnie cztery lata naszej pracy po prostu się rozsypują” – powiedział wówczas Carter. „Mieliśmy wersję Release Candidate gotową do wdrożenia, ale musieliśmy ją opóźnić, aby wprowadzić poprawki, o których wiedzieliśmy, że będą potrzebne”.

READ  57-calowy monitor do gier „Dual UHD” firmy Samsung poznaje cenę i datę premiery

Przejdź do tyłu, aby przejść do przodu

Aby wdrożyć te niezbędne reformy, stwierdził zespół Fullona Media społecznościowe aktualizować W weekend Bethesda ogłosiła, że ​​użyje „narzędzia do zmiany wersji”, aby cofnąć aktualizacje Bethesdy, które zepsuły mody. „W ostatniej chwili odkryliśmy, że następna generacja, nawet po aktualizacjach, nie była wystarczająco stabilna” – powiedział Carter. Pisał w zespole Folon Discord„Zatem wychodzimy na starszą wersję, dlatego potrzebna jest wersja zredukowana”.

Carter omawia powód rozpoczęcia Fallout: Londyn opóźnienie.

Plany wydawnicze Team Folon stały się bardziej skomplikowane, gdy Bethesda ogłosiła 13 maja ukazała się kolejna aktualizacja gry „Najbardziej irytujące jest to, gdy pojawia się problem, odkładamy oczekiwanie na następną generację poprawek innych firm, a potem otrzymujemy kolejną aktualizację i dalej nie działa” – mówi Carter. Napisane na Discordzie„To było bardzo frustrujące, a każde niepowodzenie wymagało ponownego uruchomienia procesu testowania. Dlatego zdecydowaliśmy się podążać ścieżką aktualizacji do niższej wersji, a gdy problem „nowej generacji” zostanie rozwiązany, zaktualizujemy ją w tym celu. „

Zespół Folon początkowo planował Fallout: Londyn na Nexus Mods, ale pliki stały się zbyt duże, aby można je było umieścić w popularnej witrynie dystrybucji modów. Na szczęście GOG dał „światło w tunelu” w sprawie wydania moda, powiedział Carter, a platforma obecnie pomaga w zapewnieniu ostatecznej kontroli jakości, aby zapewnić „Fallout: Londyn I zainstalowany [and downgrader] Działa na wszystkich obsługiwanych urządzeniach.

„Myślę, że tym, co odróżnia GOG od Steam, jest to, że jesteśmy grupą naprawdę pełnych pasji chłopaków” – powiedział rzecznik GOG. Powiedział TheGamerowi W niedawnym wywiadzie na temat dystrybucji Fallout: Londyn„Był projekt, który chcieliśmy wesprzeć i powiedzieliśmy: «Hej, chłopaki, jest super. „Zróbmy to, będzie fajnie”. Przygotowując się do tego, już dobrze się bawimy.

READ  Microsoft stoi przed unijnym ostrzeżeniem antymonopolowym w związku z umową Activision – źródła

Choć zespół Folon nie ogłosił nowej daty premiery Fallout: Londyn Jak na razie wygląda na to, że kontrola jakości GOG jest ostatnią rzeczą, która powstrzymuje długo oczekiwaną premierę. Gdy ktoś zapyta o datę premiery na Discordzie Team Folon, zostanie powitany standardową wiadomością: „Kiedy naprawimy to, co zepsuło aktualizacja, zostanie ona wydana”.