25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Twitch „zakończy wsparcie” dla swojej aplikacji Switch na początku przyszłego roku

Twitch „zakończy wsparcie” dla swojej aplikacji Switch na początku przyszłego roku

Twitch ujawnił, że tak będzie „Zakończenie wsparcia” dla aplikacji Nintendo Switch Twitch NA 31 stycznia 2024 r.

Od 6 listopada 2023 r. (czyli od przyszłego tygodnia) nowi użytkownicy nie będą już mogli pobierać aplikacji Twitch ze sklepu Nintendo Switch eShop. Po raz kolejny obecni użytkownicy stracą dostęp na początku przyszłego roku.

Twitch udostępnił następujące oświadczenie krawędź O usunięciu aplikacji ze sklepu internetowego:

„Niedawno podjęliśmy trudną decyzję o usunięciu aplikacji Twitch z Nintendo Switch. Nintendo pozostaje ważnym partnerem i doceniamy całe wsparcie, jakiego społeczność Switch udzieliła Twitchowi i naszym streamerom”.

Aplikacja Twitch została pierwotnie uruchomiona w sklepie Switch eShop w listopadzie 2021 r. i umożliwiała użytkownikom oglądanie na żywo filmów z gier, e-sportu i transmisji strumieniowych w Internecie, tylko w witrynie i aplikacji mobilnej. Niestety, spowodowało to również pewne skargi.

Jak zauważyliśmy wówczas w Nintendo Life:

„Wygląda na to, że nie możesz używać czatu ani przeglądać czatu, chyba że tak naprawdę nie oglądasz transmisji, a także nie możesz przesyłać strumieniowo gier z Switcha. Podczas oglądania strumienia jedyne opcje to wstrzymanie, ukrycie interfejsu użytkownika lub zamknij strumień.”

Jeśli nie korzystałeś wcześniej z tej aplikacji i ciekawi Cię, jak wygląda na Switchu – oczywiście jest jeszcze czas, aby to sprawdzić. Jeśli potrzebujesz pomocy przy tym bezpłatnym pobraniu, pełne instrukcje znajdziesz na stronie Twitcha.

Jak się z tym czujesz? Powiedz nam w komentarzach.

READ  Nowy iPad firmy Apple po raz pierwszy w sprzedaży z 50 USD zniżki