24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Tutaj jest kilka martwych robotów.”

„Tutaj jest kilka martwych robotów.”

Aktualności

Zdesperowani właściciele Tesli w Chicago i okolicach próbowali bezskutecznie naładować swoje samochody w obliczu niskich temperatur, które panowały na Środkowym Zachodzie.

Jak podaje Fox Chicago, w ostatnich dniach stacje ładowania w zasadzie zamieniły się w cmentarze samochodowe, gdy temperatura spadła do ujemnych dwucyfrowych wartości.

„Nic. Żadnego soku. Nadal zero procent” – powiedział mediom Tyler Bird, który od niedzielnego popołudnia próbuje naładować swoją Teslę na stacji doładowania w Oak Brook w stanie Illinois. „To jakby być tutaj przez trzy godziny. „Po wczorajszym byciu tu przez trzy godziny.”

Jak podała stacja informacyjna, Bird i kilku innych właścicieli Tesli próbowali ładować swoje samochody w długich kolejkach i porzuconych samochodach na innych stacjach ładowania Tesli w rejonie Chicago.

„To szaleństwo. To katastrofa. Poważnie” – powiedział właściciel Tesli Chalice Mizell.

Ktoś pcha Teslę na stację ładowania samochodów w okolicach Chicago, gdzie wiele samochodów elektrycznych zmuszono do postoju w ujemnych temperaturach. Fox 32 Chicago

Mizell powiedziała, że ​​porzuciła samochód i poprosiła o podwiezienie znajomą, gdy jej samochód przestał się ładować.

„Mamy tu mnóstwo martwych robotów” – powiedział jeden z mężczyzn.

Kevin Somrak powiedział Fox, że w niedzielę wieczorem wylądował na międzynarodowym lotnisku Chicago O'Hare i stwierdził, że jego Tesla nie działa i nie można go uruchomić.

Jak podaje Fox Chicago, stacje ładowania zamieniły się w cmentarzyska samochodów Tesli, a temperatury spadły do ​​ujemnych dwucyfrowych wartości. Fox 32 Chicago
Wyraźnie sfrustrowany mężczyzna stoi w pobliżu Tesli, której w poniedziałek nie udało się naładować na stacji ładowania w okolicach Chicago. Fox 32 Chicago

Aby przewieźć samochód do działającej stacji ładowania, był zmuszony wynająć lawetę z platformą.

Jeden z ekspertów powiedział mediom, że zimna pogoda może mieć wpływ na zdolność prawidłowego ładowania samochodów elektrycznych.

„To nie jest rozwiązanie typu plug-and-go. Należy wstępnie przygotować akumulator, co oznacza, że ​​należy go doprowadzić do idealnej temperatury, aby umożliwić szybkie ładowanie” – powiedział Mark Bielek z Chicago Automobile Trade Association.

FOX Business skontaktował się z Teslą, ale nie otrzymał jeszcze odpowiedzi.

READ  Chiny przeznaczają 70 miliardów dolarów na banki, aby wesprzeć zwalniającą gospodarkęhttps://nypost.com/2024/01/16/news/chicago-area-tesla-charging-stations-lined-with-dead-cars-in-freezing-cold-a-bunch-of-dead-robots- Tutaj/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania