30 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Trinity Fatu, była Naomi z WWE, powraca w zaskakujący sposób w IMPACT Wrestling w Chicago – NBC Chicago

Trinity Fatu, była Naomi z WWE, powraca w zaskakujący sposób w IMPACT Wrestling w Chicago – NBC Chicago

Po znaczącej karierze jako „Naomi” z WWE i występie w „Total Divas” E!, Trinity Fatu niespodziewanie wróciła do wrestlingu po raz pierwszy od maja 2022 roku.

Były mistrz WWE SmackDown Women’s Champion i WWE Women’s Tag Team Champion, Fatu powraca teraz do zapasów z IMPACT Wrestling w Chicago.

Wraz z IMPACT nowym wrestlingowym imieniem Fatu będzie „Trinity”.

Fatu zabiera głos po raz pierwszy od czasu wywołania fali wstrząsów w świecie wrestlingu, kiedy ona i inna zapaśniczka Sasha Banks wyszły w środku pokazu WWE Raw w Norfolk w stanie Wirginia w maju zeszłego roku.

Obaj zapaśnicy wyszli podczas nagrywania z powodu „twórczego sporu” dotyczącego nagrywania programu i przyszłości ich współpracy z WWE.

Pierwszy występ Trinity zostanie wyemitowany 4 maja w odcinku IMPACT w AXS TV, a jego pierwsza akcja odbędzie się dziś wieczorem przeciwko KiLynn King.

Gdy po strajku pojawiły się spekulacje, że Trinity może współpracować z zapasami, niespodziewany powrót sprawił, że okazja była jeszcze bardziej niezapomniana.

„Powrót do zapasów i bycie z moją torbą w miejscu, w którym czuję się mile widziany i po prostu mieć okazję i otrzymać całą miłość, to było tak przytłaczające. I naprawdę czułem to w moim sercu, tak jak naprawdę. Mogłem nawet nie ukrywać uczuć” – powiedziała Trinity o swoim niedawnym powrocie do Chicago.

Trinity dodała, że ​​prawie roczna przerwa dała jej czas na przemyślenie sytuacji w okresie gwałtownych zmian w jej życiu.

„Walczę już od 14 lat, a potem pewnego dnia wszystko, wszystko po prostu się zmieniło. Czułem, że cały świat wywrócił się do góry nogami i wszystko zostało po prostu odwrócone. Zajęło mi trochę czasu, aby wszystko przetworzyć i naprawdę uporządkuj to. Kim chcę być ”- powiedziała Trinity. Robię to tam, gdzie chcę być”.

Dodała, że ​​wybrała IMPACT ze względu na historię organizacji i jej pozycję jako jednego z wiodących działów kobiecych.

READ  Federalni zażądali, aby gwiazda „RHOSLC” dostała 10 lat więzienia – ostateczny termin

Podczas gdy strajk w maju ubiegłego roku rozpoczął okres gwałtownych zmian w życiu Trinity, powiedziała NBC5, że doświadczenie było lepsze.

„Czuję, że było to błogosławieństwo w nieszczęściu. Czuję, że pozwoliło mi się rozwinąć i stać się lepszym pod każdym względem, w każdym aspekcie. Pokazało mi, jak naprawdę jestem silny. A teraz mam przed sobą nową podróż, te nowe cele i jestem podekscytowany i gotowy, aby wkroczyć w ten nowy rozdział.” ”- powiedziała Trinity.

Spring Slugfest trwa dziś wieczorem na stadionie Cicero, powracając 28 i 29 lipca na Chicago Heat i ponownie 21 i 22 października na Bound for Glory.