29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Matthew Lawrence mówi, że został zwolniony z agencji po tym, jak odmówił rozebrania się i zaoferowania mu epizodycznej roli – Deadline

Matthew Lawrence mówi, że został zwolniony z agencji po tym, jak odmówił rozebrania się i zaoferowania mu epizodycznej roli – Deadline

Matthew Lawrence opowiada o wstrząsającym doświadczeniu nagrodzonego Oscarem reżysera filmowego.

podczas jego ostatniego odcinka Miłość braterska podcast, Lawrence wskazał, że zaproponowano mu rolę w produkcji Marvela, ale tylko wtedy, gdy rozebrał się do naga.

„Wiele razy w moim życiu sugerowano, że dostanę główną rolę” – powiedział Lawrence. „Straciłem agencję, ponieważ poszedłem do pokoju hotelowego, do którego nie mogę uwierzyć, że chcieli mnie wysłać, gdzie bardzo wybitny zdobywca Oscara reżyser, który pojawił się w swoim szlafroku, poprosił mnie o rozebranie i powiedział, że musi wziąć Polaroidy ode mnie”.

Lawrence dodał: „A gdybym zrobił X, Y i Z, byłbym następną postacią Marvela. Nie zrobiłem tego, a moja agencja została zwolniona, ponieważ opuściłem pokój tego reżysera”.

Aktor nie ujawnił żadnych nazwisk ani nie podał dat, w których doszło do tego spotkania. Lawrence wspomniał również o podwójnych standardach, które istnieją, gdy aktorzy płci męskiej mówią o molestowaniu seksualnym w porównaniu z aktorkami płci żeńskiej.

Terry Crews wychodzi i mówi to, ludzie się z niego śmieją. Ludzie go nie wspierają” – powiedział. „Zwolnili go. Dlaczego? Ponieważ jest mężczyzną reprezentującym męskość i myślę, że nasze społeczeństwo jest mniej chętne do słuchania o takim podejściu do mężczyzn niż do kobiet”.

Kontynuował: „Moim zdaniem niewielu mężczyzn wyszło i rozmawiało o tym w branży. Jest też ta sama sytuacja. To prawda, że ​​​​jest to prawdopodobnie około jedna trzecia tego, przez co przechodzą kobiety. Ilu mężczyzn… mężczyzn przechodzi przez to też, czy to inna kobieta, czy inny mężczyzna u władzy.

Obejrzyj cały podcast w wideo zamieszczonym poniżej.

READ  Kosmopolityczny hit z marną grzywną w wysokości 250 dolarów za ścięcie drzew, które ocieniali niespodziewani pisarze i aktorzy