15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Trey Turner prowadzi Filadelfię do zwycięstwa nad podatnymi na błędy Bravesem – NBC Sports Philadelphia

Trey Turner prowadzi Filadelfię do zwycięstwa nad podatnymi na błędy Bravesem – NBC Sports Philadelphia

ATLANTA — Może Trea Turner też powinna wystąpić w Home Run Derby.

Filadelfia wiedziała, że ​​potrzebuje dwóch dodatkowych zawodników, kiedy w ubiegły piątek Bryce Harper i Kyle Schwarber dołączyli do JT Ralmuto na liście kontuzjowanych i Turner od tamtej pory nie robi nic innego, jak tylko dobrze gra.

Rozpoczął w tym tygodniu podróż objazdową Filadelfii na Wrigley Field od dwóch home runów, które zaowocowały dwoma home runami na lewy środek w zwycięskim dwóch home runach na lewy środek, a dwa kolejne podbił mur po lewej stronie środkowego Piątkowy wieczór na Truist Park poprowadził Filadelfię do zwycięstwa 8:6 nad rywalką Atlantą Braves.

„Kiedy zachowuję się w ten sposób, niekoniecznie próbuję to zrobić” – powiedział. „Myślę, że chodzi bardziej o to, aby dobrze podawać piłkę, nie mieć poczucia, że ​​oszukuję, nie ciągnąć piłki, ale po prostu pozwolić, żeby to się działo. Po prostu czuję, że mój strzał jest w lepszym miejscu, moja zdolność podejmowania decyzji, moja zdolność Adaptacja jest w tym roku znacznie lepsza niż w zeszłym roku” – powiedział. „To zdarza się częściej w mojej karierze, gdzie mogę dokonać dostosowań”.

Turner był w najlepszej formie w ciągu ostatnich dziewięciu meczów, odnotowując siedem trafień poza bazą, 10 RBI i 11 zdobytych runów. Jego średnia odbijania wynosi 0,343 od czasu powrotu z listy kontuzjowanych.

„To właśnie robi” – powiedział menadżer Rob Thompson. „Kiedy staje się aktywny, staje się jeszcze bardziej aktywny. Nie jest największym facetem na świecie i nie wiem jeszcze, jak uderza piłkę. Ma prędkość nietoperza i potrafi uderza mocno piłkę, a kiedy podnosi ją w powietrze, to jest niewiarygodne”.

„To, że przez cały ten czas pauzował, nie przechodził rehabilitacji i nie nagrywał wielkich hitów, które nagrał od czasu powrotu, jest świadectwem kondycji sportowca i stanu, w jakim się teraz znajduje”.

READ  2022 US Open TV harmonogram, zasięg, transmisja na żywo, oglądaj online, kanał, godziny wycieczek golfowych w The Country Club

Ten mecz był frustrującym początkiem dużej serii, zanim Turner i Phillies w czwartej rundzie w końcu przebili się przez obronę Maxa Frieda. Udało im się wyeliminować sześciu baserunnerów w pierwszych dwóch rundach po tym, jak Johan Rojas nie wywarł presji na baserunnerów, a Whit Merrifield wypadł z bazy z załadowanymi bazami.

Udało im się zdobyć pierwszy punkt na korcie po pokonaniu Brysona Stotta, a Turner zdobył swój pierwszy punkt na korcie. Poprzedził ich Christian Bache swoim najlepszym trafieniem od tygodni, trafiając singiel z ośmioma autami, który awansował Johana Rojasa na trzecią bazę.

Dno rankingów wyglądało na wyraźną słabość, gdy Phillies przegrali duet Harper i Schwarber z powodu kontuzji dwa tygodnie po tym, jak Ralmuto przeszedł operację prawej łąkotki. Na przykład w piątkowy wieczór formacja 6-7-8-9 składała się z Merrifielda, Rafaela Marchanda, Rojasa i Bache’a.

Jednak zwycięstwo Filadelfii na Truist Park pozostawia im 5 zwycięstw i 2 porażki bez trójki czołowych graczy. Duża w tym zasługa personelu miotacza, Turnera, Nicka Castellanosa i Aleca Bauma, którzy w piątek dowiedzieli się, że oprócz rozpoczęcia meczu All-Star będzie brał udział w Home Run Derby.

Jednak Marchand i Jarrett Stubbs również udowodnili swoją wartość jako pałkarze, przy czym Bache pomógł w piątek zatankować pierwsze uderzenie, a Rojas wykonał świetną grę w defensywie, aby pomóc przypieczętować zwycięstwo w środę w Chicago, zanim strzelił dwa runy z RBI i skradzioną bazą w Atlancie.

Filadelfia ma w tym sezonie rekord 58 zwycięstw i 30 porażek, dzięki czemu ma 10 meczów przewagi nad Braves.

Aaron Nola był w stanie stłumić atak Atlanty na początku meczu. To był jego 37. mecz w karierze przeciwko Braves, a w pierwszych dwóch momentach meczu wykonał niezwykłe zamachy przeciwko uderzającym, których widział milion razy, takim jak Ozzie Albaez, Marcell Ozuna, Adam Duvall i Orlando Arcia.

READ  Wypowiedziani trenerzy: kto był najlepszym pracownikiem w szkoleniu koszykówki w 2022 roku?

Nola (10-4, 3,48) nie była w stanie postawić żadnego zawodnika na bazę, dopóki Albaez nie strzelił jednego buntowniczego strzału w górnej części czwartej rundy. Następnie Austin Riley, który w karierze uderzał przeciwko niemu na poziomie 0,365, z pięcioma deblemi i sześcioma home runami, a następnie poprowadził Nolę głęboko do środka, aby zakończyć grę w jednym biegu.

Albaez trafił solo w końcówce szóstej rundy, co zapewniło Bravesom jedną bramkę, ale Ozuna strzelił decydującego trafienia i zakończył wieczór NOLI. Braves popełnili trzy błędy na początku siódmej rundy i zanim Phillies podeszli do Oriona Kerkeringa, pierwszego rezerwowego miotacza, który opuścił boisko, przewaga wzrosła do pięciu, co było na tyle wygodne, że wytrzymało potrójny strzał Ozuny na Jose Alvarado po golu uruchomić.

Jeff Hoffman obronił, jego ósmy do 13 Alvarado.

Filadelfia chce w sobotni wieczór odnieść zwycięstwo w serii, gdy Suarez Rangersów zmierzy się z debiutantem praworęcznym miotaczem Spencerem Schwellenbachem. Zespół osiągnął ważny cel już w weekend, bo przed rozpoczęciem serii wiedział, że cokolwiek innego niż zwycięstwo pozwoli mu wrócić do domu z przewagą co najmniej ośmiu meczów.