15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Klay Thompson publikuje wzruszającą wiadomość pożegnalną dla Warriors i fanów po przeprowadzce do Mavericks – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Klay Thompson publikuje wzruszającą wiadomość pożegnalną dla Warriors i fanów po przeprowadzce do Mavericks – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Pod koniec pewnej epoki Klay Thompson oficjalnie pożegnał się z Warriors i Dub Nation.

W piątkowe popołudnie czterokrotny mistrz NBA zamieścił szczery post na swojej stronie na Instagramie, dziękując Warriors i Dub Nation za wspomnienia z ostatnich 13 lat.

„Och, Bay Area, nie ma wystarczającej liczby słów i obrazów, aby wyrazić moje prawdziwe uczucia do ciebie” – napisała częściowo Thompson. „Z głębi serca dziękuję bardzo za najlepszy czas w moim życiu. Noszenie koszulki Dubs od pierwszego dnia było dla mnie wielkim zaszczytem. Naprawdę chciałem wypaść jak najlepiej i pomóc sprowadzić jak najwięcej mistrzostwa w regionie tak bardzo, jak to możliwe.”

„…Nie smuć się, że to już koniec, ciesz się, że tak się stało. Dopóki się nie spotkamy. Kapitana już nie ma.”

Do postu załączono dziesięć zdjęć i filmów z pobytu Thompsona w The Bay, w tym zdjęcie z wieczoru, w którym został wybrany do draftu w 2011 r., zdjęcie przedstawiające rodzinne trio Warriors, składające się ze Stepha Curry’ego, Draymonda Greena i jego samego, a także wideo jego ukochany pies Rocco spacerujący tunelem Wojowników I oczywiście zapierający dech w piersiach film przedstawiający jego przechadzanie się po zatoce.

Thompson zgodził się podpisać trzyletni kontrakt z Dallas Mavericks i dołączyć do Luki Doncicia i Kyriego Irvinga w ramach podpisania i wymiany pięciu drużyn, co zamknie kurtynę przed historyczną dynastią, która zmieniła grę w koszykówkę.

Po 13 sezonach w NBA i czterech mistrzostwach kariera Thompsona w Warriors dobiegła końca, ale jak udowodnił jego najnowszy wpis w mediach społecznościowych, wspomnienia i dziedzictwo, które pozostawił po sobie w Bay, będą żyć wiecznie.

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk

READ  Roman Abramowicz: Wielka Brytania nakłada sankcje na rosyjskiego oligarchę i właściciela Chelsea