26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Trener New Flamengo ukarał 9,9 miliona przeciwko Polsce i potrzebuje czasu na rozmowę z Lewandowskim

Portugalski trener prowadzi rozmowy o opuszczeniu reprezentacji i podpisze dwuletni kontrakt z Robro-Negro FC.


ten Flaming Osiągnął dwuletni kontrakt z Palo Sosa To jedyne rozwiązanie dla trenera Polska Umowa musi być sformalizowana. Ale przeciek wiadomości sprawił, że plany technika się spełniły.

Intencją kapitana była rozmowa ze wszystkimi zawodnikami przed opuszczeniem reprezentacji i wyjazdem do Brazylii. To Przeprowadzony zostanie prywatny czat z kapitanem drużyny i kluczowym nazwiskiem Robertem Lewandowskim. Jednak opinia publiczna powinna być kontaktowana dopiero po zapoznaniu się z porozumieniem z Flamenco.

Aby opuścić reprezentację Polski, Palo Sosa będzie musiał uiścić opłatę Kara 300 000 euro na koniec, około 1,9 miliona brazylijskiego ryżu. Relacje z federacją nie są dobre, zwłaszcza po szefie firmy, Cesare Colizza zwolnił trenera, nazywając go nieodpowiedzialnym za kontrakt z Kariokasem..

W rozmowach z Portugalczykami Flamenco podpisze z trenerem dwuletni kontrakt. Ponadto pozwoli profesjonalistom pracować z potężniejszym zespołem technicznym, w przeciwieństwie do tego, co stało się z Domenkiem Torrentem, Rogerio Cheney i Renato Cacho. W sumie Sousa będzie miał sześciu członków w zespole technicznym.

Celem Flamenco jest podpisanie kontraktu z Palo Sosa Zjazd klubu zaplanowano na 10 stycznia w Ninho Do Urubu. Trener zostanie w Europie przez kilka dni, aby załatwić sprawy biurokratyczne i sfinalizować akcję.

W wieku 51 lat dostał bilety do klubów w Europie, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii. Paulo Sousa ma już QPR i szkolenie Miasto Leicester, Plus Swansea, z Walii.

Ponadto z wideo z Węgier Maccabi z Izraela udał się do Tel Awiwu. Nieustraszony, ze Szwajcarii, z Fiorentiny, z Włoch, z Tianjin Quantian, z Chin oraz bordeaux, We Francji.