29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tomb Raider Remaster naprawia najgorszą rzecz w oryginalnych grach

Tomb Raider Remaster naprawia najgorszą rzecz w oryginalnych grach

Zremasterowany Tomb Raider I-III Będzie miał kilka fajnych aktualizacji poprawiających jakość życia, w tym możliwość uruchamiania nowoczesnych kontroli i pasków zdrowia dla bossów. Jednakże twórcom zaktualizowanej kolekcji zależy na zachowaniu oryginalnych gier i umożliwieniu fanom zabawy z większością nowych modów i ulepszoną grafiką.

Po raz pierwszy ogłoszono to we wrześniu Podczas Nintendo Direct została zremasterowana Jeździec grobowca Od tego czasu trio jest MIA. Kolekcja łączy w sobie trzy pierwsze epoki lat 90-tych Jeździec grobowca Gry ze słynną poszukiwaczką przygód Larą Croft. Po niespodziewanej zapowiedzi i pokazaniu nowych i ulepszonych obrazów, przez resztę 2023 roku niewiele słyszeliśmy ani widzieliśmy o zestawie. Jednak teraz, na kilka tygodni przed premierą, deweloper Aspyr opublikował na blogu post pełen nowych informacji. szczegóły dotyczące zestawu.Zremasterowany Omb Raider I-III.

W poście z 16 stycznia na oficjalnym blogu PlayStationMenedżer produktu Aspyr, Chris Bachar, wyjaśnił, że studio ściśle współpracowało z długoletnimi gospodarzami serialu, firmą Crystal Dynamics, aby znaleźć coś, co jego zdaniem stanowiło idealną równowagę między „konserwacją a modernizacją”. Co to właściwie oznacza? Na początek będziesz mógł w dowolnym momencie przełączać się między zaktualizowaną grafiką a oryginalną grafiką.

Kolejna miła zmiana wizualna: Aspyr zastąpił w grach wszystkie elementy obiektowe 2D nowymi modelami 3D. Bashar twierdzi, że ta modyfikacja daje „trochę więcej Umph Aby otrzymać przedmioty.”

Zaktualizowany klasyk Jeździec grobowca Przygody

To nie tylko zmiany wizualne, które zostały wprowadzone w pierwszych trzech Jeździec grobowca Gry. Aby uczynić te starsze wpisy bardziej dostępnymi dla współczesnych graczy, dostępna jest teraz opcja sterowania, która wykorzystuje prawy drążek do poruszania kamerą i wygląda bardzo podobnie do większości gier akcji z perspektywy trzeciej osoby w 2024 roku. Oddzielny tweet Potwierdził, że w grze pojawi się także system blokady kamery. Jeśli jednak wolisz sterowanie czołgami jak w oryginalnych grach, możesz przejść do opcji i ponownie zagrać w stary system.

READ  Wygląda na to, że aktualizacja Pixel August jest opóźniona

Kolejną interesującą zmianą jest to, że bossowie korzystają teraz z pasków zdrowia. Jest to przydatne, ponieważ wielu większych wrogów w pierwszych trzech grach sprawiało wrażenie niszczycielskich gąbek i trudno było określić, jaki postęp poczyniłeś w walce.

Dodatkowe ulepszenia obejmują ponad 200 trofeów (lub osiągnięć na konsoli Xbox) rozmieszczonych w trzech grach z trylogii. Wygląda na to, że te trofea nie będą przyznawane tylko za standardowe rzeczy, takie jak ukończenie poziomu lub wygranie gry. Jeden z przykładów podanych w poście mówi, że otrzymasz trofeum za zamknięcie przerażającego lokaja w pałacowej zamrażarce, co jest popularną tradycją wśród fanów Tomb Raidera.

Wreszcie, Asypr dodał pełny tryb zdjęć do wszystkich trzech gier, umożliwiając robienie zrzutów ekranu z gry na dowolnym poziomie i w dowolnym momencie. Możesz także przełączać klasyczną lub nowoczesną grafikę podczas korzystania z trybu fotograficznego.

Zrzut ekranu: Aspire/Dynamiczny Kryształ

Ogólnie rzecz biorąc, ten post na blogu bardzo mnie podekscytował możliwością ponownego odwiedzenia tych gier z nową warstwą farby i kilkoma nowoczesnymi ulepszeniami poprawiającymi jakość życia.

Szczególnie cieszę się, że sterowanie jest ulepszane i aktualizowane, ponieważ zawsze było to dla mnie największą przeszkodą, gdy wracałem do tych klasycznych przygód. Ale cieszę się również, że stare sterowanie czołgiem nadal znajduje się w zremasterowanej trylogii. Dzięki temu każdy może grać tak, jak chce, co zawsze jest świetne.

Zremasterowany Tomb Raider I-III Premiera odbędzie się 14 lutego na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series chwila, Crystal Dynamics współpracuje z Amazon Games W kolejnym „większym” wpisie z serii.

.