22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Toby Keith opierał się na swojej wierze podczas mrocznych dni leczenia raka

Toby Keith opierał się na swojej wierze podczas mrocznych dni leczenia raka

Toby Keith w swoich ostatnich dniach polegał na religii.


W wywiadzie z Wiadomości 9 Pod koniec stycznia piosenkarz country, który zmarł w poniedziałek wieczorem w wieku 62 lat, ujawnił, że polegając na swojej wierze, aby przejść przez diagnozę.


„Przyjmujesz to za oczywistość w dni, gdy wszystko jest dobrze, i polegasz na tym, gdy dni są złe” – Keith powiedział gospodarzowi Robinowi Marshowi. „Nauczyła mnie, żebym każdego dnia bardziej się angażowała”.

Pomogło mu to w końcu odnaleźć spokój w chorobie.


„Przechodziłem całą chemię, radioterapię i operację, aż doszedłem do punktu, w którym czułem się w porządku ze wszystkim, co się wydarzyło. Skupiłem się na tym i tak czy inaczej byłem w dobrym miejscu” – powiedział Keith .


Oprócz wiary powiedział, że nie byłby w stanie przetrwać walki z rakiem bez żony Patricii i rodziny.


Była członkiem zespołu. Wkroczyła, przejęła kontrolę i powiedziała: „Mamy to”” – powiedziała piosenkarka „Should've Be a Cowboy”.


READ  Sędzia unieważnia proces w procesie śmierci przeciwko Suge Knight
Toby Keith w Nashville we wrześniu 2023 r.

Terry’ego White’a/Getty’ego


Według oświadczenia rodziny Keith „odszedł spokojnie” w poniedziałkowy wieczór X (dawniej Twitter). U artysty „Red Solo Cup” jesienią 2021 roku zdiagnozowano raka żołądka, ale ogłoszono to w czerwcu 2022 roku.


„Toby Keith odszedł spokojnie zeszłej nocy 5 lutego w otoczeniu rodziny. Stoczył swoją walkę z wdziękiem i odwagą” – czytamy w oświadczeniu.


„Proszę uszanować obecnie prywatność jego rodziny” – kończył list.


Keith występował i zapewniał rozrywkę publiczności do końca swojego życia.


We wrześniu wykonał swoją piosenkę „Don't Let the Old Man In” z 2019 r. podczas rozdania nagród People's Choice Country Awards 2023.


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.


Toby Keith występuje na scenie podczas ceremonii rozdania nagród People's Choice Country Awards 2023, która odbyła się w Grand Ole Opry House we wrześniu 2023 r.

Mickey Bernal/NBC za pośrednictwem Getty


W październiku Keith potwierdził, że w grudniu wyjdzie na scenę podczas dwóch koncertów w Dolby Live w Park MGM w Las Vegas, które odbędą się 10 i 11 grudnia. Później siedmiokrotnie nominowany do nagrody Grammy zapowiedział, że zagra trzeci koncert w Vegas. Pokazany 14 grudnia.


28 grudnia Keith na Instagramie nazwał wyprzedane koncerty „bardzo dobrym sposobem na zakończenie roku”, dzieląc się wizualnym montażem programów.


31 grudnia zamieścił także wdzięczny post, w którym nie mógł się doczekać nowego roku, pisząc: „To był piekielny rok, za który był za co dziękować. Przed nami rok 2024!”