24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Członek ekipy umiera podczas kręcenia zdjęć – The Hollywood Reporter

Członek ekipy umiera podczas kręcenia zdjęć – The Hollywood Reporter

Jeden z członków ekipy serialu Marvel Studios Cudowny człowiek Zginął w wypadku na planie. Do zdarzenia doszło we wtorek w Radford Studios, gdzie jeden z członków załogi, wiertnik, spadł z krokwi.

Yahya Abdul-Mateen II Cudowny człowiek Podobnie jak Simon Williams, kaskader stał się superbohaterem. We wtorek nie kręcono serialu, ale ekipa pracowała.

„Nasze myśli i najgłębsze kondolencje są z jego rodziną i przyjaciółmi, a nasze wsparcie stoi za dochodzeniem w sprawie okoliczności tego incydentu” – oznajmiło Marvel Studios w oświadczeniu.

Cudowny człowiek Ukończył kilka zdjęć, zanim strajk SAG-AFTRA zamknął wszystko w lipcu. Nie jest jasne, ile dodatkowej pracy czeka serial, chociaż jedno ze źródeł podało, że większość zdjęć została już ukończona, a w nadchodzących dniach lub tygodniach zaplanowano tylko kilka odbiorów.

Szerokość jest ważna Shang Qi i Legenda o dziesięciu pierścieniachDestin Daniel Creighton i Brooklyn dziewięć dziewięćAndrew Guest jest jednym z talentów za kulisami. Ben Kingsley jest jednym z powracających aktorów Marvela, wcielając się ponownie w rolę aktora teatralnego Trevora Slattery'ego.

READ  Nowe narzędzie AI YouTube tworzy muzykę z wokalami popularnych artystów