29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

To największy problem Taylor Swift z dostaniem się na Super Bowl 2024 i nie jest to podróż z Tokio

To największy problem Taylor Swift z dostaniem się na Super Bowl 2024 i nie jest to podróż z Tokio

Jeśli chodzi o mocOkazuje się, że największym wyzwaniem Taylor Swift nie będzie dotarcie na mecz z Tokio na czas. Tak jak my Utworzono wcześniej w tym tygodniuSwift, który wystąpi w Japonii 10 lutego, będzie miał mnóstwo czasu, aby dotrzeć do Las Vegas na ważny mecz dzięki magii międzynarodowej osi czasu.

Ponieważ dotarcie do Vegas prawdopodobnie nie będzie dla Swift problemem, oznacza to, że jej największym problemem może być próba zatrzymania samolotu. W prawdopodobnie największym w historii problemie Pierwszego Świata wszystkie miejsca parkingowe dla prywatnych odrzutowców w Las Vegas są obecnie zajęte. Według Associated Press.

Bezpośrednio w rejonie Las Vegas znajdują się cztery lotniska, a na tych czterech znajduje się 475 miejsc parkingowych, ale o każdym z nich rozmawialiśmy, przygotowując się do podróży do moc tydzień.

Międzynarodowy port lotniczy Harry Reid to główny węzeł komunikacyjny w Las Vegas: jeśli lecisz samolotem komercyjnym na Super Bowl, prawie na pewno wylądujesz tam. Miasto ma kilka mniejszych lotnisk dla kadry kierowniczej – jedno w North Las Vegas i jedno w Henderson – ale są one zarezerwowane na weekend Super Bowl.

Problem Swifta polega na tym, że Super Bowl nie będzie jedynym wydarzeniem sportowym w mieście w tygodniu, w którym odbędzie się najważniejszy mecz. LIV Golf organizuje turniej w Las Vegas Country Club, a sponsorowana przez Arabię ​​Saudyjską wycieczka golfowa prawdopodobnie zarezerwowała kilka miejsc parkingowych na potrzeby wydarzenia. Jedynym plusem dla Swifta jest to, że turniej kończy się w sobotę i istnieje duża szansa, że ​​nie wszyscy będą chcieli zostać na Super Bowl, co oznacza, że ​​niektóre miejsca mogą się zwolnić.

Zakładając, że po koncercie zaplanowanym na 10 lutego przyleci bezpośrednio z Tokio, Swift ma przybyć do Vegas późnym wieczorem w sobotę po zakończeniu mistrzostw LIV, choć nie gwarantuje jej to miejsca.

READ  Gina Ortega powraca do Krzyku 6 wraz z innymi Ocalonymi z Krzyku

Oczywiście mówimy o Taylor Swift, więc jest duża szansa, że ​​ktoś sprawi, że coś się wydarzy.

Michael Giordano, Partner Służba lotnicza Cirrusfirma posiadająca niewiele lokali w Las Vegas, Powiedział „New York Post”. Ten Szybki z pewnością będzie miał gdzie wylądować.

„Taylor Swift z pewnością będzie miała swoje miejsce NFL „Lądowisko, ale niekoniecznie miejsce do parkowania” – powiedział Giordano.

Jest to tak zwany lot typu „drop and go” i gdyby tak się stało, Swift i jej załoga zostaliby wysłani do Vegas, ale samolot musiałby polecieć na lotnisko pod Vegas, aby tam zaparkować. the NFL Współpracuje z Federalną Administracją Lotniczą (FAA) i władzami lokalnymi podczas tygodnia Super Bowl, więc liga prawie na pewno jest w stanie znaleźć miejsce lądowania dla Swifta, ale rzecznik NFL nie potwierdził żadnych indywidualnych próśb, gdy został o to poproszony przez AP.

Najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że prywatny odrzutowiec Swift wyląduje w Vegas, a następnie uda się gdzie indziej na przerwę w podróży. W tym momencie Swift będzie obecna na meczu, a po Super Bowl spędzi czas z Travisem Kelce’em, co oznacza, że ​​prawdopodobnie nie będzie już potrzebować samolotu, dopóki nie poleci do Australii na kolejny koncert. Swift ma trasę koncertową w Melbourne 16 lutego, więc prawdopodobnie wyleci na Ziemię 13 lutego, więc teoretycznie jej samolot mógłby do tego czasu stanąć w Los Angeles lub innym lotnisku.