26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Last of Us na PC zbiera „głównie negatywne” recenzje za awarie i słabą wydajność

The Last of Us na PC zbiera „głównie negatywne” recenzje za awarie i słabą wydajność

The Last of Us: Part I nie uruchomiło się tak płynnie na PC, jak liczył Naughty Dog, ponieważ port zebrał „w większości negatywne” recenzje na całym świecie. para. Jest to spowodowane ciągłymi awariami i słabą wydajnością w grze, a nie rzeczywistą jakością gry. Naughty Dog osobiście zajęło się portem PC i potwierdziło, że bada zgłoszone problemy i prosi użytkowników o przesyłanie zgłoszeń do pomocy technicznej na swojej stronie internetowej.

od ponad 3200 Recenzje użytkowników SteamaZ drugiej strony 67 procent zgłosiło powyższe problemy z wydajnością. Niektórzy zweryfikowani nabywcy portu PC twierdzą, że ich kopia zawiesza się co 20 minut, podczas gdy inni narzekają na słabą optymalizację. Nagromadzenie cieni jest również źródłem frustracji dla wielu osób.

Wcześniej dzisiaj Naughty Dog wypuściło urządzenie post na blogu Szczegółowo o pracy wykonanej nad wersją The Last of Us: Part I na PC „Teraz, gdy zakończyliśmy wydawanie remake’u na PS5, jesteśmy podekscytowani, że możemy wprowadzić tę grę nie tylko na PC, ale także na PC” — powiedział. przejęte. Przy tak wielu negatywnych recenzjach od użytkowników w momencie premiery jasne jest, że coś jest nie tak pod maską na PC.

Pomimo tych wszystkich problemów deweloper podwaja wysiłki związane z rozwojem PS5 i PC: „Dzielenie się naszymi historiami i doświadczeniami na PS5, a także na PC to coś, co Naughty Dog zaakceptowało i będzie nadal wspierać”. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby gra wieloosobowa The Last of Us została uruchomiona na obu platformach tego samego dnia i tego samego dnia, więc studio będzie chciało stale naprawiać te początkowe problemy.

Czy napotkałeś jakieś problemy z The Last of Us: Part I na PC? Podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzach poniżej.

READ  Plotka: Czy Mario's Attackers: Battle League Credits ujawniły inną postać?