9 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

10 gier zręcznościowych, które stały się zabójcze dzięki aktualizacjom

Spartanie ścigają się z dzikiem trzymającym flagę wroga, strzelając do niego.

zdjęcie: 343 branż

Oh, Cześć. Chociaż zawsze będziesz miał we mnie fana w tych wczesnych dniach Kolekcja Master Chef To było szorstkie. W 2014 roku powalił mnie pomysł na każdą liczbę Cześć Gra i cały tryb dla wielu graczy w jednym pakiecie. Czy to było łatwe.

MCK To będzie drugi raz Cześć To sprawiło, że zacząłem odkrywać bibliotekę nieszczęścia. Ciągłe problemy z serwerem i dobieraniem graczy sprawiły, że gra wieloosobowa była okropnym doświadczeniem. A dla starszych gier, np aureola 2Ten tryb dla wielu graczy był bałaganem z błędami, nawet jeśli działał. Doświadczenia dla jednego gracza były trochę ulgą od tego, ale gry wciąż często się zawieszają na Xbone.

Flashforward do 2020 i Kolekcja Master Chef Nie tylko jeden z najlepszych Cześć Dzisiejsze doświadczenia są najlepszy miejsce do zabawy Cześćkropka (no, do Brak finału On też zbiera się do kupy). Oprócz dobrze utrzymanej wersji na PC, która oferowała wszelkiego rodzaju nigdy wcześniej niewidziane funkcje, takie jak ulepszenia graficzne, z biegiem lat dodano więcej gier w postaci dotrzeć do aury I Halo 3: ODST. ODSTW rzeczywistości otrzymał tryb strzelaniny o tematyce powodzi, którego nie było nawet w oryginale; aureola 3 Dostałem też nowe mapy. Służy również jako doskonała platforma do Nowe i ekscytujące doświadczenia związane z modami.

Zajęło to jednak kilka lat Halo: Kolekcja Master Chiefa Teraz jest wszystkim Obiecał, że będzie, a potem trochę.

READ  Po 35 latach Capcom w końcu tworzy postacie ze Street Fighter w proporcjonalnym rozmiarze ekranu do ekranu