7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Knicks przegrywają z 76 graczami, podczas gdy Joel Embiid i James Harden dominują

The Knicks przegrywają z 76 graczami, podczas gdy Joel Embiid i James Harden dominują

James Harden nie miał okazji tańczyć zbyt wiele na grobie Knicksów, kiedy był na Brooklynie, ale wydawało się, że sprawia mu to wiele przyjemności w koszulce Sixersa w Sunday Park.

Sezon Knicks zamienił się we wrak pociągu, gdy Harden i rozgrywający Joel Embiid robili, co chcieli w parku, zanim duża grupa fanów Sixers skandowała „MVP”, gdy środek gwiazdy znajdował się na linii rzutów wolnych.

Nowa dynamiczna para była częściej remisowana na Fastbreak, gdy Embiid zakończył grę z 37 punktami, a Harden 29 punktów i 16 asyst, gdy Sixers utrzymali zwycięstwo 125-109. Widać Hardena energicznie imprezującego po kilku obręczach Embiid z jego talerzy.

The Knicks są w trakcie zwycięskiej serii pięciu meczów w ogólnokrajowej telewizji i całkowicie nie zasługują na ten etap, grając wszystkie mecze niechlujnie.

Napastnik Knicks, Julius Randle, zostaje zawieszony przez Joela Embiida z 76ers.
Robert Sabo/New York Post

Ale pokłócili się i rezerwowy rozgrywający Emmanuel Quikley poprowadził w drugiej połowie skok, co dało im jedno punktowe prowadzenie na początku czwartej gry, zanim wyszli na prowadzenie.

Quickley zakończył z 21 punktami na 5 z 13 rzutów i był 8 do 8 z linii rzutów wolnych.

To była piąta porażka Knicksów z rzędu, a w ostatnich 18 miejscach zajęli 3-15. W 11 meczach przegranych poniżej 0,500 przy 25-36, Knicks patrzą na chaos marca podczas marszu śmierci do ich ósmego występu w loterii w ciągu dziewięciu lat.

Ochraniacz na bibeloty Emmanuel Quikley prowadzi do kosza podczas meczu z 76ers 27 lutego 2022 roku w Madison Square Garden.
Knicks strażnik Emmanuel Quikley prowadzi do kosza przeciwko 76ers.
NBAE przez Getty Images

Od piątkowej straty 46 punktów do Heat, RJ Barrett próbował zrobić dużo wcześniej. Skończył z 24 punktami i czterema stratami, strzelił tylko 9 z 22 i 6 z 10 rzutów wolnych. Evan Fournier dodał 24, ale Julius Randle dostał kolejny dzień wolny (16 punktów, 4 z 13).

Miss 3 Randle’a w połowie czwartego meczu spowodowała szybką przerwę na zdjęcia, gdy Harden poprowadził Embiida do zaciętego mistrzostwa.

The Knicks stracili 75-64 z wynikiem 8:08 w trzeciej rundzie po podaniu Randle’a, który został zablokowany przez Mathisa Thiepole’a, który szybko nakarmił Maxiego. Ale Knicks drapały i drapały – z Quikley pierwszym szkodnikiem – i prześcignęły tylko 91-89 po trzech. Po doprowadzeniu Barretta do lay-upu, Quickley ukradł dochody, dryblował do linii za 3 punkty i przybił ją, ale to był koniec najlepszych punktów Knicksa.

READ  Angels Shohei Ohtani tworzy historię, zanim jeszcze przejął wzgórze, by przejąć kontrolę nad Astros
Napastnik Knicksa, Julius Randle, odpowiada po zdobyciu bramki w pierwszej połowie meczu przeciwko 76ers w niedzielę, 27 lutego 2022 r., w Madison Square Garden.
Napastnik Knicks, Julius Randle, odpowiada po zdobyciu bramki.
Robert Sabo

Knicks center Mitchell Robinson i debiutant Jericho Sims popełnili błąd, próbując powstrzymać Embiida. (Nicks zmierza w kierunku czegoś w rodzaju ruchu rozwojowego, a Tibodo nie grał w Crown Gibson ani Nearness Noel, który był dostępny, ale nie w 100% z powodu zapalenia powięzi podeszwowej).

Embiid wykonał 27 rzutów wolnych, a Robinson przejął posiadłość.

„Powinienem był to wiedzieć od ostatniego razu, żeby być bardziej agresywnym, zwłaszcza w parku” – powiedział Robinson. „On jest najlepszym graczem, prawda? Powinienem być bardziej skoncentrowany i gotowy do gry. Zrobił to, co musiał zrobić i powinienem był grać lepiej. „