26 kwietnia, 2024

The Knicks przegrywają z 76 graczami, podczas gdy Joel Embiid i James Harden dominują

James Harden nie miał okazji tańczyć zbyt wiele na grobie Knicksów, kiedy był na Brooklynie, ale wydawało się, że sprawia mu to wiele przyjemności w koszulce Sixersa w Sunday Park.

Sezon Knicks zamienił się we wrak pociągu, gdy Harden i rozgrywający Joel Embiid robili, co chcieli w parku, zanim duża grupa fanów Sixers skandowała „MVP”, gdy środek gwiazdy znajdował się na linii rzutów wolnych.

Nowa dynamiczna para była częściej remisowana na Fastbreak, gdy Embiid zakończył grę z 37 punktami, a Harden 29 punktów i 16 asyst, gdy Sixers utrzymali zwycięstwo 125-109. Widać Hardena energicznie imprezującego po kilku obręczach Embiid z jego talerzy.

The Knicks są w trakcie zwycięskiej serii pięciu meczów w ogólnokrajowej telewizji i całkowicie nie zasługują na ten etap, grając wszystkie mecze niechlujnie.

Napastnik Knicks, Julius Randle, zostaje zawieszony przez Joela Embiida z 76ers.
Robert Sabo/New York Post

Ale pokłócili się i rezerwowy rozgrywający Emmanuel Quikley poprowadził w drugiej połowie skok, co dało im jedno punktowe prowadzenie na początku czwartej gry, zanim wyszli na prowadzenie.

Quickley zakończył z 21 punktami na 5 z 13 rzutów i był 8 do 8 z linii rzutów wolnych.

To była piąta porażka Knicksów z rzędu, a w ostatnich 18 miejscach zajęli 3-15. W 11 meczach przegranych poniżej 0,500 przy 25-36, Knicks patrzą na chaos marca podczas marszu śmierci do ich ósmego występu w loterii w ciągu dziewięciu lat.

Ochraniacz na bibeloty Emmanuel Quikley prowadzi do kosza podczas meczu z 76ers 27 lutego 2022 roku w Madison Square Garden.
Knicks strażnik Emmanuel Quikley prowadzi do kosza przeciwko 76ers.
NBAE przez Getty Images

Od piątkowej straty 46 punktów do Heat, RJ Barrett próbował zrobić dużo wcześniej. Skończył z 24 punktami i czterema stratami, strzelił tylko 9 z 22 i 6 z 10 rzutów wolnych. Evan Fournier dodał 24, ale Julius Randle dostał kolejny dzień wolny (16 punktów, 4 z 13).

Miss 3 Randle’a w połowie czwartego meczu spowodowała szybką przerwę na zdjęcia, gdy Harden poprowadził Embiida do zaciętego mistrzostwa.

The Knicks stracili 75-64 z wynikiem 8:08 w trzeciej rundzie po podaniu Randle’a, który został zablokowany przez Mathisa Thiepole’a, który szybko nakarmił Maxiego. Ale Knicks drapały i drapały – z Quikley pierwszym szkodnikiem – i prześcignęły tylko 91-89 po trzech. Po doprowadzeniu Barretta do lay-upu, Quickley ukradł dochody, dryblował do linii za 3 punkty i przybił ją, ale to był koniec najlepszych punktów Knicksa.

READ  Brak sportowej rywalizacji gigantów uwidocznił się w miażdżących porażkach z Diamondbacks – NBC Sports Bay Area i Kalifornia
Napastnik Knicksa, Julius Randle, odpowiada po zdobyciu bramki w pierwszej połowie meczu przeciwko 76ers w niedzielę, 27 lutego 2022 r., w Madison Square Garden.
Napastnik Knicks, Julius Randle, odpowiada po zdobyciu bramki.