15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Lakers vs Pelikany Wynik końcowy: Lakers bez życia zostają pokonani przez Pelikany

Lakers vs Pelikany Wynik końcowy: Lakers bez życia zostają pokonani przez Pelikany

ten Lakers Wyraźnie zrezygnowali z sezonu, a niedziela była tego jaskrawym przykładem, gdy Pelikany ścigały ich z dala od domu, 123-95.

LeBron James i Russell Westbrook wykonali 14 połączonych spinów – po siedem w każdej – w pierwszych trzech kwartach. Podczas gdy James dał 32 punkty, sześć zbiórek i trzy asysty, Russell Westbrook zdobył 15 punktów i jedną asystę. Carmelo Anthony próbował dać z siebie wszystko w Staples Melo, zdobywając 13 punktów, ale to nie wystarczyło.

Dla drużyny, która potrzebowała mocnego startu od bramki All-Star Break, Lakers nie zrobili nic poza Przez pierwsze dwie gry z kolejnymi przegranymi A teraz zbliżasz się do upadku z dołu gry Można sobie wyobrazić, aby pobiec do szóstego nasienia.

Żadna z drużyn nie strzelała z bramy z dużą ilością trucizny. Lakers na początku zmagali się z kilkoma zaskakującymi zwrotami, które pozwoliły New Orleans na prowadzenie 12-9 na wczesnym etapie. Transformacje trwały przez cały kwartał, a Lakers nadal walczyli ofensywnie.

Malik Monk próbował zapewnić defensywną iskrę z dziką sekwencją podobną do tej z Ja Morant przeciwko Lakers na początku tego sezonu.

Ta próba była kluczowym słowem, chociaż nadal obracali piłkę tylko w ofensywie, podczas gdy Pelikany nadal budowali przewagę, trzecia wskazówka Tallina dała trochę życia Hortonowi Tuckerowi i pozwoliła Lakersom awansować o zaledwie cztery punkty po jednej kwarcie, mimo trafienia 1/ 7 Z linii 3-punktowej wykonaj dziewięć tur.

Lakers natychmiast zmienili piłkę w drugiej kwarcie, prowadząc prosto do Pelicans za trzy punkty, a następnie powiększyli przewagę do dziewięciu punktów nad skoczkiem CJ McCollum, wyprowadzając piłkę 31:22 New Orleans. Wreszcie Carmelo Anthony wykonał coś w rodzaju biegu za 3 punkty i wsadu w ramach zrywu 7-1, aby zmniejszyć prowadzenie do 34-31.

Ta iskra była krótkotrwała, ponieważ Pelicans pod koniec kwartału prowadzili 10-0, aby otworzyć prowadzenie 51-37. James przestał biec z zabronionym rzutem za 3 w bankach, ale 16 spinów w pierwszej połowie pozwoliło New Orleans na prowadzenie dwucyfrowe w przerwie.

READ  Termin handlu NBA 2023: Pięć drużyn, w tym Clippers i Warriors, odczuwa największą presję, by wykonać ruchy

Sytuacja szybko nabrała tempa w drugiej połowie, gdy problemy z wirowaniem ustąpiły, ale brak dobrych koszykarzy dla problemu Lakersów nie. Nowy Orlean prowadził 19 punktami po 3 punktach McCulluma. Jonas Valančiūnas pchnął prowadzenie do 22 punktów, aby poprowadzić tłum Crypto.com Arena do wygwizdania Lakers.

Lakers nadal nie stawiali oporu. Pięciominutowa kamea DeAndre Jordana nie rozwiązała sprawy, ponieważ miał w tym okresie plus minus 10 w trzeciej kwarcie. Bramka Brandona Ingrama dała im 30-punktową przewagę w czwartej kwarcie.

Wydarzenie w czwartym kwartale.

Lakers będą gospodarzem Mavericks we wtorek w innym ogólnokrajowym meczu na TNT. Przesłanie informacji zaplanowano na 19:00 PT.

po więcej Lakers Mów głośniej, zasubskrybuj kanał transmisji na srebrnym ekranie i rzuć się ItunesA spotifyA Zszywacz lub podcast google. Możesz śledzić Jacoba na Twitterze pod adresem Umieść tweeta.