25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Eagles pozyskują Anthony’ego Harrisa na mecz barażowy przeciwko Giants

The Eagles pozyskują Anthony’ego Harrisa na mecz barażowy przeciwko Giants

Friday’s Eagles awansowało Anthony’ego Harrisa ze swojego składu treningowego i uczyni go aktywnym w sobotnim meczu play-off przeciwko Giants.

Harris, lat 31, zagra dla Orłów po raz pierwszy w tym sezonie w sobotnią noc.

W 2021 roku Harris był bezpiecznym starterem w Eagles, ale zespół zdecydował się przejść dalej po zakończeniu roku. Harris wylądował w Denver w ich drużynie treningowej i ostatecznie został awansowany do aktywnego składu i zagrał w trzech meczach dla Broncos, wszystkie w specjalnych zespołach.

The Eagles sprowadzili Harrisa z powrotem w grudniu po tym, jak został zwolniony przez Broncos w poprzednim tygodniu. Harris jest w drużynie treningowej Eagles od 13 grudnia i wygląda na to, że ratowali go przed play-offami.

Podczas gdy Eagles nadal nie mają Avonte Maddox (toe) w tym meczu, dodanie Harrisa nadaje im głębię weterana. W 18. tygodniu Eagles wykorzystali CJ Gardnera-Johnsona jako zabezpieczenie w swoim pakiecie startowym i umieścili go w slocie na nikiel. Kiedy CJGJ był w Nickel, debiutant Reed Blankenship grał na drugim asekurze wraz z Marcusem Eppsem.

Ten skład prawdopodobnie będzie kontynuowany w sobotnią noc, ale obecność Harrisa daje Eagles głębię i opcje. Harris jest prawdopodobnie dodatkowym defensywnym obrońcą w pakiecie bilonu, którego Jonathan Gannon rzadko używa.

Jeśli nic więcej, Harris grał w wielu specjalnych zespołach podczas swojego pobytu w NFL.

W swojej karierze zawodowej Harris rozegrał 98 meczów i 61 startów po wyjściu z Wirginii w 2015 roku. Grał dla Gannona w Minnesocie i ma solidne zrozumienie tej obrony.

W sobotnią noc Harris będzie jedynym defensywnym obrońcą Orłów z przechwytem po sezonie. Będąc jeszcze z Wikingami, Harris wybrał Drew Brees w rundzie dzikiej karty po sezonie 2019.

Subskrybuj podcast Eagle Eye

Podcast Apple’a | aplikacje Google | Spotify | zszywacz | Artykuł 19 | Obejrzyj na YouTube

READ  Jadon Sancho i Erik ten Hag nie zgadzają się w sprawie zaniedbania Manchesteru United