25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Black Eyed Peas rozpalają ogień za noszenie tęczowych opasek na polskim wydarzeniu noworocznym

The Black Eyed Peas rozpalają ogień za noszenie tęczowych opasek na polskim wydarzeniu noworocznym

The Czarnooki groszek Sankcjonowana przez państwo polska telewizja była zaskoczona, gdy wszyscy czterej członkowie grupy hip-hopowej nosili tęczowe opaski na ramię w geście solidarności ze społecznością LGBTQ podczas noworocznego show. Polska.

Komitetowi przewodniczył kanały TVP Spektakl „Noworoczne marzenia”.

Ich opaski rozgniewały członków rządzącej konserwatywnej partii Prawo i Sprawiedliwość (BIS), która forsuje politykę wymierzoną w osoby LGBTQ. TMZ.

Członek partii Marcin Warchol o nazwie Armbands „wstyd” Także: „To nie jest sylwester marzeń, tylko sylwester oporu”. (W Niektóre stwierdzeniaSłowa Warchoła tłumaczone są jako „Sylwester zniszczenia”.)

„Gdzie jest miłość?” Raper Black Eyed Peas odpowiedział Will.I.M.

„Jedność, tolerancja, zrozumienie, wspólnota, szacunek, różnorodność i integracja… ta miłość… ludzie są ludźmi i wszyscy powinniśmy praktykować szacunek i miłość oraz uczyć się od wszelkiego rodzaju ludzi na ziemi” – napisał na Twitterze. .

Podczas imprezy Will.i.am wyraził swoją „super inspirację” polskiej publiczności.Bycie bardzo otwartym i otwartym umysłem” oraz za wspieranie narodu ukraińskiego w walce z rosyjską inwazją.

Potem zapytał: „Gdzie jest miłość?” Poświęcił piosenkę. W intencji ofiar nienawiści w 2022 roku, w tym osób czarnoskórych oraz społeczności żydowskiej i LGBTQ.

„Społeczność żydowska, kochamy was… ludzie pochodzenia afrykańskiego na całym świecie, kochamy was” – powiedział. „Społeczność LGBTQ, kochamy cię” – powiedział w klipie wideo.

Po piosence wyjaśnił przesłanie grupy o miłości i tolerancji. Sprawdź to poniżej:

READ  Szczyt UE wywiera presję na praworządność w Polsce - The New Indian Express