2 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Texas Flip in Move Star Randy Martin nie żyje w wieku 65 lat

Texas Flip in Move Star Randy Martin nie żyje w wieku 65 lat

Randy Martin, gwiazda DIY Network Texas Flip n Move, Zgiń. Miał 65 lat.


Osobowość telewizyjna zmarła w jego domu po zdiagnozowaniu raka wątroby Limit. Martin, znany jako „Samotny Wilk” w programie przewracania domów, również został ogłoszony martwym Strona na Facebooku Środa.


W poście czytamy: „Z przykrością informujemy cię o śmierci Randy’ego dziś rano”. „Proszę, módlcie się za jego żonę i rodzinę, gdy przechodzą przez ten trudny czas. Będziemy bardzo za tobą tęsknić”.
Film zawierający zdjęcia Martina z całego jego życia został również zamieszczony obok wiadomości na Facebooku, w tym zdjęcie jego i jego żony Judy w dniu ślubu, a także zdjęcia jego i jego rodziny oraz oczywiście wspomnienia o nim. Martin robi to, co kocha: pracuje w domu.


Nigdy nie przegap żadnej historii – zapisz się Bezpłatny codzienny newsletter dla ludzi Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od ekscytujących wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.


Jaskółka oknówka Texas Flip n Move Costars, Toni Snow i Donna Snow Barksdale – lepiej znane jako Śnieżne Siostry – przesłały ten sam film i wiadomość do Ich strona na FacebookuKtóry zebrał ponad tysiąc komentarzy od fanów, którzy pamiętają ukochaną gwiazdę rzeczywistości za poczucie humoru i „fajną” osobowość.
Jeden z fanów napisał: „Przepraszam za twoją stratę. Randy był wspaniałym facetem… takim facetem, jakiego chciałbyś dla przyjaciela. Jego śmiech był tak zaraźliwy. Modlitwy za wszystkich, którzy go znali i kochali”.


Inny dodał: „RIP Randy. Niech cię Bóg błogosławi takim talentem. Pomogłeś rodzinom zdobyć domy, na które ich stać. Uwielbiałem patrzeć, jak pada śnieg.


POWIĄZANE WIDEO: Nolan Neal, były uczestnik „America’s Got Talent” i „The Voice”, zmarł w wieku 41 lat

READ  Książę Harry, Megan Archie i dzieci Lillibet są teraz księciem i księżniczką, a wiele królewskich tytułów się zmienia
Ludzie zwracali się do Sióstr Śnieżnych o komentarz.


Texas Flip n Move Premiera odbyła się w sieci DIY w 2014 roku, a Martin pojawiał się regularnie przez cały pierwszy sezon. Potem pojawił się jako główny członek obsady do 2017 roku.


Martin pozostawił żonę Judy oraz ich dzieci i wnuki.