2 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przyczyna śmierci Ann Heck ujawniona przez koronera - raport - termin

Przyczyna śmierci Ann Heck ujawniona przez koronera – raport – termin

ann do cholery Zmarł z powodu wdychania dymu i urazów cieplnych, zgodnie z badaniem lekarskim hrabstwa Los Angeles, People Wspomniałem dzisiaj. Jej śmierć została oficjalnie uznana za wypadek.

W raporcie przytoczono „złamanie mostka z powodu tępego urazu” jako istotny „inny stan”, który przyczynił się do jej śmierci. Hetchi została ranna, gdy jej samochód zeskoczył z chodnika i wjechał w dom w West Los Angeles, podpalając go. Została przewieziona do szpitala w stanie krytycznym.

Uhonorowanie Anne Heche od kolegów, przyjaciół i fanów

Po ogłoszeniu śmierci mózgu Heichi, jej rodzina podjęła w czwartek trudną decyzję o oddzieleniu jej od podtrzymywania życia po oddaniu żywych narządów. Ona Zmarł Niedzielny wieczór.

Jej rodzina i przyjaciele wydali następujące oświadczenie:

„Straciliśmy lśniące światło, miłą i pogodną duszę, kochającą matkę i lojalną przyjaciółkę. Będzie nam bardzo brakowało Anny, ale żyje dzięki swoim pięknym synom, niezwykłemu ciału w pracy i emocjonalnym powołaniu. Jej odwadze aby zawsze bronić swojej prawdy i szerzyć jej przesłanie miłości i akceptacji, będzie nadal wywierać trwały wpływ ”.

Nawet kobieta, której dom Heche został śmiertelnie zniszczony, podzieliła się swoim żalem w mediach społecznościowych.

Lynn Michele, która w chwili wypadku była na podwórku naprzeciwko domu, Powiedział Po części: „Wiadomość o śmierci Anne Heche jest druzgocąca. Jej rodzina, przyjaciele i dzieci, w szczególności, naprawdę ponieśli wielką stratę i moje serce jest do nich”.

„Cała ta sytuacja jest tragiczna i nie ma słów na prawdę. Przesyłam miłość wszystkim zainteresowanym.”

Fundusz utworzony, aby pomóc Michelle w jej cierpieniach finansowych spowodowanych wypadkiem, zebrał do niedzieli 150 000 dolarów.

Przeczytaj nekrolog Anne Heche o ostatecznym terminie

Funkcjonariusze organów ścigania prowadzili śledztwo w sprawie incydentu, ale w niedzielę ogłoszony Śledztwo zostało zamknięte.

„Na dzień dzisiejszy nie będzie dalszych działań dochodzeniowych w tej sprawie” – powiedział Departament Policji w Los Angeles w oświadczeniu wydanym przez People. „Wszelkie informacje lub zapisy wymagane przed tym obrotem wydarzeń będą nadal gromadzone po przybyciu jako kwestia formalności i włączane do sprawy jako całości. Gdy osoba podejrzana o popełnienie przestępstwa wygasła, nie jesteśmy obecni, aby zapewnić rozpatrzenie ”.

READ  Jussie Smollett na Oddziale Psychologii Więziennej