28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowy Jork 2023: wszystko ogłoszono podczas panelu „Marvel Women”.

Nowy Jork 2023: wszystko ogłoszono podczas panelu „Marvel Women”.

Głosy Marvela: Loki przedstawia # 75
Napisane przez Carlę Pacheco
Sztuka autorstwa Roberty Ingranaty
Zabarwiony przez FER SIFUENTES-SUJO
Premiera 1 stycznia w Marvel Unlimited

Jak ustalili członkowie komisji Głosy Marvela: Loki przedstawia # 75 Zadebiutuje w Marvel Unlimited w listopadzie 2023 r. Nowa historia Marvel’s Voices została napisana przez Carlę Pacheco, a ilustracje autorstwa Roberty Ingranaty i kolorysty Fera Sifuentesa-Sujo.

Najnowsze wiadomości i więcej informacji na temat Women of Marvel znajdziesz na Marvel.com/women-of-marvel.

Zdobądź te komiksy i nie tylko w lokalnym sklepie z komiksami! Możesz też wykorzystać i przeczytać swoją cyfrową kopię w aplikacji Marvel Unlimited Używając kodu z drukowanego komiksu. Znajdź lokalny sklep z komiksami i wesprzyj go pod adresem ComicShopLocator.com.

Aby czytać komiksy Marvela w wersji cyfrowej, pobierz Aplikacja Marvel Unlimited Do Departament Kontroli Wewnętrznej I Android Urządzenia. Uzyskaj obszerny katalog zawierający ponad 30 000 komiksów z historii Marvel Comics oraz dostęp do całej biblioteki cyfrowej, w tym komiksów pobranych z druku.

Znajdować Więcej harmonogramów I otrzymuj najnowsze wiadomości i ogłoszenia Marvela w Nowym Jorku! New York Comic Con 2023 odbędzie się od czwartku 12 października do niedzieli 15 października.

Aby otrzymywać najświeższe informacje o Marvelu z NYCC 2023, oglądaj na żywo Marvel.com, youtube, Instagrama, x (Twitter), Facebook, TIK Tok I Skurcz.

READ  Koronacja króla Karola: Członkowie rodziny królewskiej noszą historyczne szaty, a goście przywdziewają odważne kolory