20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Terek Hill ściga się na swoim pierwszym mityngu torowym od 2014 roku

Terek Hill ściga się na swoim pierwszym mityngu torowym od 2014 roku

Szeroki odbiornik Miami Dolphin Terek Hill Pobiegł 6,70 sekundy w biegu na 60 metrów w swoim pierwszym wyścigu od 2014 roku na mistrzostwach USA Masters w lekkiej atletyce, które odbyły się w sobotę w Louisville w stanie Kentucky.

Czas plasuje Hilla poza pierwszą 200 najlepszych mężczyzn na świecie w tym roku w tej imprezie.

była reakcja na Twitterze.

W zawodach Masters zwykle nie biorą udziału aktywni sportowcy na poziomie olimpijskim i są one przeznaczone dla sportowców w wieku 25 lat i starszych, podzielonych według grup wiekowych, w tym niektórych powyżej 100 roku życia.

Wcześniej w tym tygodniu Hill udostępnił w mediach społecznościowych wideo, na którym ćwiczy masowy start na torze, który wyglądał jak na Uniwersytecie w Miami.

Podpis brzmiał: „Jak dobrze było ponownie wkręcić śruby!!!”.

W styczniu 2020 roku Hill powiedział, że poważnie myśli o próbie zakwalifikowania się do lekkoatletycznej drużyny olimpijskiej Stanów Zjednoczonych po występie w tegorocznym Super Bowl. Potem pandemia spowodowała, że ​​igrzyska olimpijskie w Tokio zostały przełożone o rok, a Hill nigdy nie ścigał się.

Hill był światowej klasy sprinterem w szkole średniej. Przebiegł 200 metrów w 20,14 sekundy w wieku 18 lat, zajmując szóste miejsce w Stanach Zjednoczonych w 2012 roku.

Hill z łatwością zakwalifikował się do prób olimpijskich 2012 (automatyczny czas kwalifikacji wyniósł 20,55), a 20,14 dałoby drużynie olimpijskiej 2012. Ale Hill nie prowadził prób sprinterskich. Zamiast tego pobiegł do juniorów i mistrzostw świata juniorów.

Jego najlepszy wynik na 100 metrów wyniósł 10,19 sekundy. Pobiegł również z prędkością 9,98, ale przyleciał z tylnym wiatrem o prędkości 5,0 m/s, co stanowi 2,5-krotność maksymalnego tylnego wiatru do celów standardowych.

Na halowym biegu na 60 metrów, który nie jest dystansem olimpijskim, rekord życiowy Hilla wyniósł 6,64 z 2014 roku. Najszybsi mężczyźni na świecie biegają między 6,40 a 6,50 sekundy.

READ  Utah Jazz otrzymuje pozwolenie na przeprowadzanie wywiadów ze współpracownikami z Knicks, Bucks i Celtics na temat badań nad coachingiem

Dwa lata temu szeroki odbiornik Seattle Seahawks DK MetcalfeHill, który rzucił wyzwanie Hillowi o tytuł najszybszego człowieka w NFL, przebiegł 100 metrów w 10,37 sekundy, zajmując ostatnie miejsce w grupie dziewięciu elitarnych, ale nie medalistów olimpijskich biegaczy.

OlympicTalk jest włączony Nowości Apple’a. woleliśmy!