22 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Terek Hill ściga się na swoim pierwszym mityngu torowym od 2014 roku

Szeroki odbiornik Miami Dolphin Terek Hill Pobiegł 6,70 sekundy w biegu na 60 metrów w swoim pierwszym wyścigu od 2014 roku na mistrzostwach USA Masters w lekkiej atletyce, które odbyły się w sobotę w Louisville w stanie Kentucky.

Czas plasuje Hilla poza pierwszą 200 najlepszych mężczyzn na świecie w tym roku w tej imprezie.

była reakcja na Twitterze.

W zawodach Masters zwykle nie biorą udziału aktywni sportowcy na poziomie olimpijskim i są one przeznaczone dla sportowców w wieku 25 lat i starszych, podzielonych według grup wiekowych, w tym niektórych powyżej 100 roku życia.

Wcześniej w tym tygodniu Hill udostępnił w mediach społecznościowych wideo, na którym ćwiczy masowy start na torze, który wyglądał jak na Uniwersytecie w Miami.

Podpis brzmiał: „Jak dobrze było ponownie wkręcić śruby!!!”.

W styczniu 2020 roku Hill powiedział, że poważnie myśli o próbie zakwalifikowania się do lekkoatletycznej drużyny olimpijskiej Stanów Zjednoczonych po występie w tegorocznym Super Bowl. Potem pandemia spowodowała, że ​​igrzyska olimpijskie w Tokio zostały przełożone o rok, a Hill nigdy nie ścigał się.

Hill był światowej klasy sprinterem w szkole średniej. Przebiegł 200 metrów w 20,14 sekundy w wieku 18 lat, zajmując szóste miejsce w Stanach Zjednoczonych w 2012 roku.

Hill z łatwością zakwalifikował się do prób olimpijskich 2012 (automatyczny czas kwalifikacji wyniósł 20,55), a 20,14 dałoby drużynie olimpijskiej 2012. Ale Hill nie prowadził prób sprinterskich. Zamiast tego pobiegł do juniorów i mistrzostw świata juniorów.

Jego najlepszy wynik na 100 metrów wyniósł 10,19 sekundy. Pobiegł również z prędkością 9,98, ale przyleciał z tylnym wiatrem o prędkości 5,0 m/s, co stanowi 2,5-krotność maksymalnego tylnego wiatru do celów standardowych.

Na halowym biegu na 60 metrów, który nie jest dystansem olimpijskim, rekord życiowy Hilla wyniósł 6,64 z 2014 roku. Najszybsi mężczyźni na świecie biegają między 6,40 a 6,50 sekundy.

READ  Anioły przejmują Huntera Renfrew od Brewers

Dwa lata temu szeroki odbiornik Seattle Seahawks DK MetcalfeHill, który rzucił wyzwanie Hillowi o tytuł najszybszego człowieka w NFL, przebiegł 100 metrów w 10,37 sekundy, zajmując ostatnie miejsce w grupie dziewięciu elitarnych, ale nie medalistów olimpijskich biegaczy.

OlympicTalk jest włączony Nowości Apple’a. woleliśmy!