21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wielka Brytania kontra Stany Zjednoczone w World Baseball Classic 2023

Wielka Brytania kontra Stany Zjednoczone w World Baseball Classic 2023

PHOENIX — Dwa równoległe narody międzynarodowego spektrum baseballowego zderzają się dziś wieczorem, gdy Stany Zjednoczone, mistrzowie World Baseball Classic, witają Wielką Brytanię na południowym zachodzie Ameryki.

Ale mimo całej brawury i błogosławieństwa, które towarzyszą zwycięstwu, dla graczy ostatecznie sprowadza się to do tego, co jest napisane na piersi ich munduru.

„Przede wszystkim była to naprawdę świetna okazja do gry w baseball na arenie międzynarodowej” – powiedział kapitan Wielkiej Brytanii Daniel Cooper. „Im bardziej poznawałem tych facetów i dowiadywałem się, co znaczymy dla kraju, z którego pochodzi moja rodzina, i budowania baseballu w kraju, z którego tak naprawdę nie był znany, była to wspaniała i niesamowita podróż Po prostu podekscytowany rozszerzeniem baseballu na cały świat i na nasz kraj, Wielką Brytanię”.

„Dla mnie to ogromny zaszczyt” – powiedział Pete Alonso, pierwszy policjant w Stanach Zjednoczonych. „Jako honor, każdy w szatni zasłużył na to, by tam być i być częścią tej grupy – to znaczy, to jest elitarny zespół.

„Dla nas talent jest obecny, ale chcemy być również zespołem merytorycznym, a nie tylko dobrym zespołem na papierze. Chcemy wyjść i wygrać. „

Oto, co musisz wiedzieć o sobotnim meczu:

Kiedy i gdzie: Teraz w Chase Field, domu obrońców D, w Phoenix.

Jak możesz oglądać: Zawody między Wielką Brytanią a Stanami Zjednoczonymi są transmitowane na żywo w FOX. Gry są dostępne na FOX, FS1, FS2, Tubi lub FOX Deportes, a każda gra może być transmitowana online w aplikacji FOX Sports. Aby zobaczyć międzynarodowe opcje oglądania, kliknij tutaj.

Jak możesz słuchać: Relacje audio na żywo ze wszystkich gier będą transmitowane na Sirius XM, TuneIn, MLB.com oraz w aplikacji MLB.

Jaka jest stawka: Wielka Brytania zapewniła sobie miejsce w imprezie po raz pierwszy w 2023 roku, przechodząc przez kwalifikacje w Regensburgu we wrześniu ubiegłego roku. Zwycięstwo w którymś z meczów zapewni im awans do World Baseball Classic 2026, ale pokonanie gigantycznej drużyny przypomina drużynę, którą stworzyli aktualni mistrzowie? Byłoby to wydarzenie sejsmiczne w brytyjskiej tradycji baseballowej.

READ  „Spodziewam się”, że będzie trenował Michigan w 2023 roku, mówi Jim Harbaugh; Źródło: Program przewiduje roszczenia NCAA

„Baseball to szaleństwo” – powiedział reprezentant Anglii Trace Thompson. „Nawet najlepsi gracze mogą zostać pokonani przez gracza debiutanta, co widać na treningach wiosennych przez cały czas. Wszystko może się zdarzyć i to jest piękne w tej grze.”

Dla drużyny USA sobota rozpoczyna misję rozegrania siedmiu meczów w ciągu 11 dni i ponownego zdobycia trofeum. Ale menedżer Mark DeRosa bardzo agresywnie przygotowuje się do swojego pierwszego meczu u steru.

„Będę z tobą szczery”, powiedział DeRosa, „nie traktowałbym Wielkiej Brytanii inaczej niż my zrobiliśmy Meksyk [or any other team]. Chcę tylko, żeby nasi chłopcy wystrzelili i grali tak, jakby to była play-off baseballowa pod względem energii.

data meczu: Na scenie World Baseball Classic będzie to pierwsze starcie. Obie strony brały udział w Mistrzostwach Świata w Baseballu 2009, ale nie spotkały się ze sobą. Ostatni przykład międzynarodowej gry między obiema stronami sięga 1938 roku, kiedy Wielka Brytania wygrała inauguracyjny Puchar Świata w Baseballu przeciwko Stanom Zjednoczonym.

Harry Ford, C, Wielka Brytania: Atakowe bohaterstwo Forda było sednem trzech meczów, które Brytyjczycy zakwalifikowali się do klasyka. Perspektywa nr 1 z Seattle spędził cały poprzedni sezon w Single-A Modesto w swojej 19-letniej kampanii, przygotowując się do gry 5 na 11 z trzema homerami i ośmioma RBI w Niemczech we wrześniu ubiegłego roku.

Adam Wainwright, RHP, USA: Możesz wybrać dowolnego członka usianej gwiazdami USA, zaczynając od dziewiątego miejsca, ale Wainwright otrzymuje tutaj skinienie głową jako sobotni starter. Chociaż podczas gry w bilard obowiązują limity 65 kortów, 41-latek dźwiga na swoich barkach duże brzemię jako potężny gracz, zanim rozpocznie swój 18. sezon w wielkiej lidze. Pomimo braku Brytyjczyków solidnych talentów na najwyższych poziomach gry, praworęczny przygotowuje się tak samo, jak każdy inny start w lidze.

READ  Brock Purdy wykorzystuje wymianę Treya Lance'a z 49ers jako lekcję życia NFL QB – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

„Nie mogę się doczekać spotkania z nimi” – powiedział Wainwright. „Wiem, że to ekscytujący gracze i [they’re] Będzie głodny, chcąc złożyć oświadczenie i pokonać ten zespół. Muszę więc być w pełni przygotowany. Nie biorę ich za pewnik, powiem ci to”.