19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Taylor Swift ogłasza daty trasy koncertowej Eras w Wielkiej Brytanii, Europie i Azji

Taylor Swift ogłasza daty trasy koncertowej Eras w Wielkiej Brytanii, Europie i Azji

  • Napisane przez Marka Savage’a
  • Korespondent muzyczny BBC

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

Taylor Swift ogłosiła międzynarodowe daty swojej rekordowej trasy koncertowej Eras, z koncertami w Wielkiej Brytanii, Europie i Azji w 2024 roku.

Gwiazda muzyki pop zagra dziewięć koncertów w Wielkiej Brytanii, z koncertami w Edynburgu, Liverpoolu, Cardiff i Londynie.

Jest też przerwa w ostatnią noc Glastonbury, ponieważ podobno gwiazda odzyskuje nagłówek, który przegapiła w 2020 roku z powodu pandemii.

W pierwszym etapie trasy zagrała przed publicznością w Stanach Zjednoczonych.

Popyt na bilety był tak duży, że przeciążył systemy Ticketmaster, przez co tysiące fanów nie mogło zdobyć miejsc.

Fiasko doprowadziło do tego, że Ticketmaster pojawił się przed senatorami USA, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące obsługi imprezy przez firmę.

Sama Swift powiedziała, że ​​obserwowanie, jak fani walczą o bilety, było „bolesne” i była pewna, że ​​Ticketmaster spełni żądanie.

W przypadku dat w Wielkiej Brytanii fani są proszeni o zgłaszanie zainteresowania Za pośrednictwem strony internetowej SwiftChociaż ci, którzy próbowali to zrobić po ogłoszeniu, ustawili się w długiej kolejce.

Po zamknięciu rejestracji fani otrzymają link do zakupu biletów. Londyńskie terminy trafią do sprzedaży 18 lipca, następnie w Edynburgu 19 lipca i Cardiff 20 lipca.

„Spodziewamy się, że popyt będzie większy niż liczba dostępnych biletów”, ostrzegł Ticketmaster tych, którzy pomyślnie się zarejestrowali.

Bilety będą sprzedawane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” do wyczerpania zapasów.

Daty Taylor Swift w Wielkiej Brytanii na rok 2024:

  • 7 i 8 czerwca – Edynburg, stadion Murrayfield
  • 14 i 15 czerwca – Liverpool, Anfield
  • 18 czerwca – Cardiff, stadion Principality
  • 21 i 22 czerwca oraz 16 i 17 sierpnia – Londyn, stadion Wembley

Publikacja muzyczna Billboard oszacowała przychody z biletów z 52-koncertowej trasy po Stanach Zjednoczonych na 591 milionów dolarów (464 miliony funtów).

Wprowadzony na rynek w marcu Swift gra 44-utworowy, trzygodzinny set obejmujący całą jej karierę nagraniową.

Oprócz hitów, takich jak Shake It Off, Love Story i Lover, na każdym koncercie gra dwie „niespodzianki” akustyczne piosenki, często zapraszając do pomocy specjalnych gości.

Do tej pory sekcja wokalna zawierała ulubione utwory fanów, takie jak Mirrorball, Snow On The Beach i Getaway Car, a także inne przeboje, takie jak Welcome To New York i jej debiutancki singiel, Tim McGraw.

Fani domagają się międzynarodowych koncertów od miesięcy, a przedłużenie trasy pozwoli im zagrać w Azji i Australii na początku 2024 roku, zanim w maju trafią do Europy.

Reakcja „Swifties” — terminu, który gwiazda popu zastrzegła jako znak towarowy i którego używa w odniesieniu do swoich fanów — w Azji była już szalona w mediach społecznościowych.

Rozpocznie swoją azjatycką trasę koncertową w stolicy Japonii, Tokio, gdzie zagra przez cztery noce od 7 lutego. Następnie uda się do Australii, gdzie wystąpi najpierw w Melbourne przez dwie noce, a następnie przez trzy noce w Sydney.

Jej azjatycki przystanek kończy się w Singapurze, jedynym kraju Azji Południowo-Wschodniej na jej trasie koncertowej Eras, gdzie wystąpi na scenie przez trzy noce, kończące się 4 marca.

Koncerty rozpoczną się 7 czerwca w Wielkiej Brytanii na stadionie Murrayfield w Edynburgu, a zakończą dwoma wieczorami na londyńskim stadionie Wembley w sierpniu.

Dwa poprzednie koncerty na Wembley wydają się kolidować z pierwszymi dwoma nocami w Glastonbury. Ale ma w swoim kalendarzu miejsce na niedzielę, 23 czerwca, co oznacza, że ​​mogłaby zakończyć festiwal występem na scenie Pyramid Stage.

Pomiń zawartość Twittera, 1

Zezwolić na treści na Twitterze?

READ  Po tym, jak Jay Leno podjął bolesną decyzję w sprawie swojej żony, z którą spędził 44 lata, sędzia podjął także bolesną decyzję

Ten artykuł zawiera treści dostarczone przez Twittera. Przed przesłaniem czegokolwiek prosimy o pozwolenie, ponieważ mogą one wykorzystywać pliki cookie i inne technologie. Może lubisz czytać Twittera Polityka Cookie I Polityka prywatności przed przyjęciem. Aby wyświetlić tę zawartość, wybierz „Zaakceptuj i kontynuuj”.

Koniec treści na Twitterze, 1

Recenzje amerykańskiej części trasy Era Tour były bardzo pozytywne.

„Królowa Popu odzyskuje tron” — ogłosił Timesdodając: „Jeśli istniało ryzyko, że przejście między 10 różnymi albumami spowodowałoby nierówne wrażenia, tutaj w jakiś sposób uniknięto tego, ponieważ Swift udaje się stworzyć spójne wrażenia pomimo ciągle zmieniających się strojów i tła”.

„Do tego momentu długo trzeba było czekać, ale Karma naprawdę jest królową – a ta była warta czekania”.

„Osiągnięcia są często niesamowite” Billboard zakończonyWraz ze zmianami mody, ciągłymi zakłóceniami [and] Wrażliwe chwile pośród tysięcy tłumów i wokali, które będą rywalizować z zakresem każdej trasy w tym roku”.

Pojawiły się doniesienia o fanach, którym nie udało się zdobyć biletów, gromadzących się na parkingach przed obiektami, aby śpiewać piosenki gwiazdy.

Inni fani zgłaszali, że po koncercie doświadczyli jakiejś formy amnezji z powodu przytłaczającego charakteru tego doświadczenia.