21 września, 2024

Szefowie vs.  Raiders: aktualizacje na żywo, statystyki gier, skróty i analizy sobotniego meczu 18. tygodnia

Szefowie vs. Raiders: aktualizacje na żywo, statystyki gier, skróty i analizy sobotniego meczu 18. tygodnia

Kansas City Chiefs robią wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić sobie pierwsze miejsce w AFC i prowadzić Las Vegas Raiders 24-3 do przerwy. Patrick Mahomes trafia 14 z 17 na 175 jardów w pierwszej połowie, biegnąc przez 16 jardów, Co daje mu najwięcej jardów w jednym sezonie w historii NFL. Mahomes przewyższył Drew Brees w kategorii wszechczasów (Brees miał 5562 w 2011 r.).

Travisowi Kelce brakuje również 96 jardów do własnego rekordu podań w jednym sezonie, jeśli chodzi o przyjmowanie jardów za ostre końcówki (1416). Kelsey miał trzy zaczepy na 21 jardów w pierwszej połowie.

Chiefs rozpoczęli wcześnie, podając 67 jardów od Mahomesa do Justina Watsona w drugiej partii meczu. Mahomes stwierdził, że McKinnon strzelił kilka obiegów dwa jardy później, dając Kansas City prowadzenie 7:0 na 2:02 do końca meczu. Kadarius Toney zakończył 98-jardowy przejazd z 11-jardowym przyłożeniem, aby zwiększyć prowadzenie Kansas City do 21-3 na 49 sekund przed końcem pierwszej połowy. Tony prowadzi Chiefs z 26 jardami w biegu. Ronald Jones miał również wynik z dwóch jardów w pierwszej połowie dla Kansas.

Raiders mają również kilka kamieni milowych do zdobycia, ponieważ Josh Jacobs może zostać pierwszym zawodnikiem Raiders, który zdobędzie tytuł mistrzowski od czasów Marcusa Allena w 1985 roku. 2020. ) i dwa otrzymane przyłożenia bliższe wyrównania rekordu przyłożenia franczyzy (Art Powell miał 16 w 1963 roku). Adams ma dwa zaczepy na 21 jardów w pierwszej połowie, podczas gdy Jacobs ma 10 prowadzi na 20 jardów.

Czy Chiefs zablokują pierwsze miejsce, czy też Raiders wrócą z tak ogromnego deficytu? Trzymaj go przypiętego do poniższego bloga na żywo, aby otrzymywać wszystkie aktualizacje i analizy w czasie rzeczywistym z tego bloga w drugiej połowie!