26 kwietnia, 2024

Lakers kontra Kings Końcowy wynik: LeBron wyłącza The Beam

the Lakersi Kontynuowali swój najlepszy odcinek sezonu w piątek wieczorem i rozstali się Promień zwycięstwa Sacramento Kings w zwycięstwie 136-134. Mecz w tę iz powrotem był taki sam, z 18 Zmiany prowadzenia i remis 20, ale ostatecznie Lakers zapewnili sobie zwycięstwo w ostatnich sekundach.

Zwycięstwo przesunęło Lakers na 19-21, z powrotem w granicach 500 i zremisowali z Minnesota Timberwolves, zajmując 11. miejsce w tabeli. miejsce w Konferencji Zachodniej.

Produkcja w Los Angeles była zbalansowana. LeBron James miał 37 punktów, 8 zbiórek i 7 asyst, a Dennis Schroeder miał zwycięskie rzuty wolne jako część swojego 27-punktowego dorobku. Russell Westbrook dodał 23 punkty, 15 asyst i 5 zbiórek z ławki, a następnie Thomas Bryant Jego ostatni pokaz genialnych produkcji 29 punktów i 14 zbiórek.

Sacramento mogło przegrać, ale ich Gwiazdy również grały w meczu, który trwał całe 48 minut. De’Aron Fox zdobył 34 punkty i 9 asyst, zdobywając 17 przy czwartej przewadze, aby utrzymać Kings w grze. Damontas Sabonis miał 25 punktów, 12 zbiórek i 7 asyst, zanim nie trafił w późnej fazie gry dzięki celowaniu w niego LeBrona przez cały mecz.

Z wieloma graczami poza domem Po wczorajszej zabawieLakers utrzymali ten sam hit piątej klasy przeciwko Atlancie w Sacramento. Ta ciągłość i produkcja były kontynuowane w sobotę, kiedy Lakers zdobyli 37 punktów tylko w pierwszej kwarcie. Strzelanie za trzy punkty, które było piętą achillesową Los Angeles na początku sezonu, zaczęło się jako siła wieczoru, ponieważ w pierwszej kwarcie rzucili 66,7% z trzech punktów. Sacramento również było dobre, a Davon Mitchell zdobył dziewięć punktów z ławki, prowadząc Kings do przewagi o jeden punkt na raz.

Dalsza połowa była walką w tę iz powrotem. Sacramento wystartowało, aby rozpocząć drugą połowę, a Los Angeles odpowiedziało 9-0. Obrona była opcjonalna, a gwizdek sędziego wydawał się niespójny (20 rzutów wolnych dla Kings, 12 dla Lakers), ale po połowie koszykówki gra utknęła w martwym punkcie przy 73.

READ  Świadkowie twierdzą, że CB Aqib, były uczeń NFL, rozpoczął walkę, która doprowadziła do tego, że jego brat zastrzelił młodzieżowego trenera.

Po przerwie obydwa zespoły wznowiły grę w miejscu, w którym przerwały. Początkowa piątka Kings klikała na wszystkie cylindry z każdym startem w dwucyfrowych liczbach, a Lakers mieli trzech najlepszych graczy, Brona, Rossa i Dennisa, którzy odpowiadali na każdy kosz w Sacramento. W ostatnich sekundach kwartału zatrzymanie jazdy Bronna utrzymywało sytuację na 109.

A więc trzy czwarte absolutnego parytetu. Kto wygra czwartą i ostatnią kwartę?

był Lakersem. Ruszyli biegiem 11-2, aby rozpocząć ramkę, gdy Bryant wykonywał kosz ze średniego zasięgu za koszem ze średniego zasięgu, aby stworzyć pewną separację między nimi a Sacramento. W końcu Kings uspokoili się dzięki agresywnemu Sabonisowi, który pozostał w grze, i wróciliśmy do gry za dwa punkty w połowie kwarty.

Końcowe minuty były równie emocjonujące, jak każdy mecz w sezonie zasadniczym, a na 48 sekund przed końcem LeBron opuścił rzut rożny i nie tylko otrzymał niewłaściwą informację, ale Sabonis źle ją rozegrał. Sacramento miało piłkę na jedno prowadzenie, ale Dennis zmusił swoją drużynę do oddania piłki Lakersom. Po tym, jak Ross podzielił parę rzutów wolnych, Fox trafił w kosz z remisem, ale na zegarze pozostało sześć sekund. Dennis podjechał do kosza i został sfaulowany na 3,6 sekundy przed końcem, co sprawiło, że para zapewniła sobie zwycięstwo na zawsze, gdy Fox (w końcu) spudłował strzał w czwartej kwarcie, kiedy zabrzmiał brzęczyk.

gniazda główne

Podczas tej zwycięskiej passy Lakers zrobili wszystko dobrze. Byli drużyną pięciu najlepszych zbierających i dziesięciu najlepszych strzelców za trzy punkty. Może front office kopie puszkę w dół drogi I nie oczekuj rywalizacji, ale z pewnością nie można tego powiedzieć o zawodnikach na boisku. Walczyli z każdym deficytem dzisiejszego wieczoru, aby przejść dalej szorstki Wygrywamy drugą noc z rzędu i jesteśmy w pogoni za play-offami/play-offami, gdy zbliżamy się do półmetka sezonu.