2 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Świadkowie twierdzą, że CB Aqib, były uczeń NFL, rozpoczął walkę, która doprowadziła do tego, że jego brat zastrzelił młodzieżowego trenera.

Świadkowie twierdzą, że CB Aqib, były uczeń NFL, rozpoczął walkę, która doprowadziła do tego, że jego brat zastrzelił młodzieżowego trenera.

Bitwa, która zakończyła się bratem Aqib Talib Rzekome zastrzelenie i zabicie młodego trenera piłki nożnej To mogło być rozpoczęte przez mojego byłego narożnika NFL, doniesiono o tym.

świadkowie Zgłoszone przez Rebeccę Lopez z WFAA w Dallas Że uczeń podburzał do walki przechodząc przez pole do konfrontacji z władcami. Walka szybko się nasiliła, a świadek, trener Heath Mays, powiedział, że Talib zadał pierwszy cios Mike’owi Hickmonowi, który został postrzelony chwilę później.

Od WFAA:

„Przebiegł przez boisko, wspiął się na naszą stronę i stanął twarzą w twarz z sędzią”.

– To on zadał pierwszy cios, dlatego widzisz Mike’a biegnącego do tyłu, by spróbować się bronić.

WFAA Zawiera również wideo z walki, gdzie można zobaczyć osobę zidentyfikowaną jako student uderzającą mężczyznę próbującego odepchnąć grupę znakiem „w dół”. Kilka sekund później inny mężczyzna wyciąga broń i strzela do mężczyzny markerem. TMZ ma kolejny film pokazujący scenę przed walką.

Adwokat Taliba wydał oświadczenie potwierdzające, że jego klient był obecny na strzelaninie, mówiąc, że był „oszołomiony i głęboko zdruzgotany”:

Dodał: „Aqib Taleb był obecny w czasie tego niefortunnego incydentu i był w stanie szoku i konsternacji z powodu tej ciężkiej utraty życia. Chciałby przekazać kondolencje rodzinie ofiary i wszystkim, którzy świadkiem tej niefortunnej tragedii”.

Starszy brat Taliba, Yaqoub Talib, Departament Policji Lancaster zidentyfikował podejrzanego w niedzielnej strzelaninie. Jacob dobrowolnie poddał się w poniedziałek w więzieniu hrabstwa Dallas, a teraz jest oskarżony o morderstwo, w WFAA. Jego prawnik miał podobno powiedzieć, że strzelanina była w samoobronie.

łodyga W przeszłości przypisał swojemu bratu za pomoc w rozwijaniu kariery piłkarskiej podczas dorastania, chociaż obaj bracia brali udział w brzydkich incydentach w przeszłości. WFAA twierdzi, że obaj bracia byli badani pod kątem wielu strzelanin w przeszłości, w tym jednego w 2016 roku, kiedy Okab był Doszedł do wniosku, że przypadkowo zastrzelił się w Las Vegas.

READ  Chelsea - West Ham: angielska Premier League - na żywo! | Premier League

Jako gracz NFL, Aquib grał 12 sezonów z Tampa Bay Buccaneers, New England Patriots, Denver Broncos i Los Angeles Rams, zrobił pięć Pro Bowls i wygrał Super Bowl z Broncos. Po przejściu na emeryturę Amazon zatrudnił go w czerwcu jako analityka, aby w tym sezonie pisał „Friday Night Football”.

Brat Aqib Taleb jest oskarżony o morderstwo za śmiertelną strzelaninę podczas meczu młodzieżowej piłki nożnej. (Zdjęcie: Catherine Lutzi/Getty Images)