6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

ROMEO BECKHAM: Syn Davida Beckhama dołącza do drużyny Premier League BCNN

Romeo Beckham, syn byłego kapitana reprezentacji Anglii i ikony piłki nożnej Davida BeckhamaDołączył Premier League Drużyna Brentford B do końca sezonu wypożyczona z klubu MLS NEXT Pro Inter Miami CF II.

20-letni pomocnik dołączy do swoich nowych kolegów z drużyny Brentford Drużyna rezerw, gra w Premier League Cup i meczach wyjazdowych.

„Jestem bardzo dumny i szczęśliwy, że tu jestem” – powiedział Beckham oficjalnej stronie internetowej Brentford.

„Przyjechałem tu początkowo, aby zachować formę podczas recesji. Potem nadarzyła się okazja, aby uzyskać tutaj pożyczkę i nigdy wcześniej nie czułem się tak podekscytowany. ”

Beckham rozegrał 20 meczów dla Interu Miami 2 w zeszłym sezonie, grał w MLS NEXT Pro League i zanotował 10 asyst – najwięcej w lidze – oraz dwa gole.

W lipcu był zmiennikiem Interu Miami, z którym jego ojciec David uczestniczył w towarzyskim meczu z Barceloną w lidze hiszpańskiej.

„To był ciekawy sezon [in the USA] Było wiele wzlotów i upadków, ale jestem podekscytowany, że mogę tu przyjechać i zobaczyć, co mogę zrobić”.

„Uwielbiam to, że mamy szansę grać na różnych poziomach, zarówno za granicą, jak i tutaj”.

Tymczasem rodzina Beckhama złożyła mu gratulacje w mediach społecznościowych.

„Początek roku jest ekscytujący. Teraz zaczyna się ciężka praca i zabawa. Jestem z ciebie dumny, kolego” – napisał David Beckham w swojej relacji na Instagramie wraz ze zdjęciem, na którym on i Romeo trzymają koszulkę Brentford przed obiektem treningowym klubu.

Beckham, który gra pod okiem trenera Brentford B Neila MacFarlane’a i asystenta trenera Sama Saundersa, mówi, że ma nadzieję dalej rozwijać swoją piłkę nożną, ucząc się od otaczających go graczy i grając przeciwko męskim zespołom za granicą.

„Chodzimy grać w męskich zespołach i jest to dobre doświadczenie” – dodał Beckham. „[I want] Zdobyć doświadczenie w grze przeciwko mężczyznom i stać się silniejszym fizycznie, a zobaczymy, jak to się dla mnie rozwinie.

READ  Karolina Południowa odwołuje serię koszykówki kobiet z BYU z powodu rzekomego incydentu na tle rasowym