30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Strajk!  „Last Christmas” osiąga pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów bożonarodzeniowych

Strajk! „Last Christmas” osiąga pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów bożonarodzeniowych

Neila Olivitcha/AP

Brytyjski duet popowy Wham! Występ na scenie w Pekinie, 7 kwietnia 1985.CNN

Okazuje się, że świąteczna lista przebojów jest w Wielkiej Brytanii prawdziwym dziełem – a nie czymś zrobionym na podstawie klasycznego filmu”.Rzeczywiście kocham— a w tym roku pewien ukochany zespół zwieńczył ją jedną ze swoich najpopularniejszych piosenek.

„Ostatnie Boże Narodzenie” zespołu Wham! – duet George’a Michaela i Andrew Ridgley’a – został uznany przez BBC Radio 1 za najlepszą piosenkę na oficjalnych listach przebojów bożonarodzeniowych.

W Udostępnianie w mediach społecznościowych Udostępnione przez Wham! Na oficjalnym koncie, a także na oficjalnych listach przebojów w piątek można było zobaczyć, jak Ridgely reaguje na tę wiadomość, mówiąc w nagraniu wideo: „George będzie tam, po tych wszystkich latach, aby w końcu zdobyć Boże Narodzenie nr 1 (spot). ”

Ridgley dodał dalej, że czuł, że „misja została zakończona”, dodając, że Michael napisał piosenkę z myślą o osiągnięciu tego kamienia milowego.

Uwielbiam uderzać! „Ostatnie Święta Bożego Narodzenia” były w tym roku ewidentne.

Na początku tego tygodnia Ryan Reynolds i Rob McIlhenney wzięli udział w Welcome to Wrexham. Zespół oszukał W szczególności okładka albumu „Last Christmas” na Instagramie.

Zdjęcie było czarno-białe i oprawione w podobną ramkę jak zdjęcie na okładce singla Holiday, na którym Reynolds miał rozwiane blond włosy, z których Michael zasłynął.

„Wrexham!” Tytuł Zdjęcia McElhenney Opublikował to na swoim koncie na Instagramie czyta.

„Last Christmas” został pierwotnie wydany przez Wham! w grudniu 1984. W tym czasie przez pięć kolejnych tygodni zajmował drugie miejsce na brytyjskiej liście przebojów singli.

Od tego czasu piosenkę wykonało wielu artystów, w tym Taylor Swift, Ariana Grande, Jimmy Eat World i Backstreet Boys.

Ridgley jest ocalałym członkiem Wham! Michał zmarł Prawie siedem lat temu, w 2016 roku, w Boże Narodzenie.

READ  Florence Pugh pomija premierę „Don't Worry Baby” w Nowym Jorku - Rolling Stone